2009 m. Europos iki 23 metų lengvosios atletikos čempionatas

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
VII Europos atletikos iki 23 metų čempionatas
px
Sostinė Kaunas, Lietuva
Valstybių skaičius 42
Sportininkų skaičius 956
Rungčių kiekis 44
Atidarymo ceremonija 2009 m. liepos 16 d.
Uždarymo ceremonija 2009 m. liepos 19 d.

2009 m. Europos atletikos iki 23 metų čempionatas, oficialiai vadinamas VII Europos atletikos iki 23 metų čempionatas vykusios 2009 m. liepos 16 d. - liepos 19 d. Kaune, Lietuvoje. Čempionatas vyko atnaujintame S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Čempionato globėju paskelbtas Valdas Adamkus.

Turinys

Rezultatai

Vyrai

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
100 m Jungtinė Karalystė Harry Aikines-Aryeetey 10,15 Jungtinė Karalystė Leevan Yearwood 10,26 Jungtinė Karalystė Rion Pierre 10,28
200 m Jungtinė Karalystė Toby Sandeman 20,37 Vokietija Platini-Alex Menga 20,59 Ukraina Igor Bodrov 20,61
400 m Prancūzija Yannick Fonsat 45,68 Jungtinė Karalystė Nigel Levine 45,78 Lenkija Jan Ciepiela 45,81
800 m Lenkija Adam Kszczot 1:45,81 Lenkija Marcin Lewandowski 1:46,52 Vokietija Robin Schembera 1:46,63
1500 m Rusija Ivan Tukhtachev 3:51,19 Jungtinė Karalystė James Brewer 3:51,33 Čekija Jakub Holuša 3:51,46
5000 m Ispanija Mohamed Elbendir 13:55,10 Prancūzija Noureddine Smaïl 13:59,23 Airija David McCarthy 14:00,78
10000 m Turkija Selim Bayrak 29:47,15 Italija Andrea Lalli 29:49,80 Ukraina Dmytro Lashyn 3:08,44
110 m su kliūtimis Lenkija Artur Noga 13,47 Jungtinė Karalystė Gianni Frankis 13,57 Jungtinė Karalystė Callum Priestley 13,63
400 m su kliūtimis Jungtinė Karalystė Lloyd Gumbs 49,62 Ukraina Stanisław Mielnikow 49,88 Belgija Vincent Vanryckeghem 49,90
3000 m su kliūtimis Rusija Aleksandr Pavelyev 8:40,55 Ispanija José Luis Galván 8:41,53 Lenkija Krystian Zalewski 8:42,06
4 x 100 Jungtinė Karalystė
Ryan Scott
Toby Sandeman
Rion Pierre
Leevan Yearwood
39,09 Prancūzija
Emmanuel Biron
Mickael Arminana
Pierre-Alexis Pessonneaux
Teddy Tinmar
39,26 Lenkija
Kamil Kryński
Artur Zaczek
Olaf Paruzel
Jakub Adamski
39,52
4 x 400 Lenkija
Marcin Sobiech
Jakub Krzewina
Michal Pietrzak
Jan Ciepiela
Lukasz Krawczuk
Sebastian Porzadny
3:03.74 Italija
Marco Vistalli
Isalbet Juarez
Domenico Fontana
Matteo Galvan
3:03.79 Prancūzija
Bruno Naprix
Mame-Ibra Anne
Yoan Decimus
Yannick Fonsat
Abdesslam Merabet
Adrien Clemenceau
3:04.06
Šuoliai į aukštį Lenkija Sylwester Bednarek 2.28 Ukraina Oleksandr Nartov 2.26 Ukraina Andriy Protsenko 2.24
Šuolis su kartim Vokietija Raphael Holzdeppe 5,65 Jungtinė Karalystė Luke Cutts 5,60 Graikija Dimitrios Patsoukakis 5,55
Šuolis į tolį Latvija Janis Leitis 7,90 Rusija Pavel Karavayev 7,86 Suomija Mikko Kivinen 7,85
Trišuolis Italija Daniele Greco 17,20 Bulgarija Zhivko Petkov 16,81 Baltarusija Aliaksandr Liabedzka 16,80
Rutulio stumimas Rusija Walery Kokoriew 20,20 Danija Nick Petersen 18,94 Lenkija Mateusz Mikos 18,89
Disko metimas Rusija Nikolay Sedyuk 60,80 Ukraina Ivan Hryshyn 59,61 Vokietija Martin Wierig 59,12
Kūjo metimas Baltarusija Yury Shayunou 78,16 Rusija Anatoliy Pozdnyakov 72,42 Vokietija Alexander Ziegler 72,32
Ieties emtimas Suomija Ari Mannio 84,57 Čekija Petr Frydrych 80,53 Graikija Spirídon Lebésis 79,37
Dešimtkovė Nyderlandai Eelco Sintnicolaas 8112 Prancūzija Mateo Sossah 7885 Serbija Mihail Dudas 7855
20 km ėjimas Ispanija Miguel Ángel López 1:22:23 Baltarusija Dzianis Simanovich 1:22:57 Italija Matteo Giupponi 1:23:00

Moterys

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
100 m Lietuva Lina Grinčikaitė 11,37 Ukraina Nataliya Pohrebnyak 11,45 Lenkija Marika Popowicz 11,50
200 m Rusija Aleksandra Fedoriwa 22,97 Lenkija Ewelina Ptak 23,07 Lenkija Marika Popowicz 23,25
400 m Rusija Ksenia Ustałowa 51,74 Rusija Ksenia Zadorina 51,76 Rusija Anna Sedowa 52,58
800 m Rusija Jelena Kofanowa 1:58,94 Ukraina Natalia Lupu 2:01,08 Lenkija Agnieszka Leszczyńska 2:01,53
1500 m Turkija Sultan Haydar 4:14,12 Rusija Kristina Khalayeva 4:14,78 Rusija Yelena Fesenko 4:15,86
5000 m Rusija Natalia Popkowa 15:54,11 Baltarusija Sviatlana Kudzelich 16:03,85 Jungtinė Karalystė Emily Pidgeon 16:04,71
10000 m Rusija Natalia Popkowa 33:37,31 Vengrija Zsófia Erdélyi 33:39,89 Serbija Azra Eminović 33:47,19
100 m su kliūtimis Norvegija Christina Vukicevic 12,99 Rusija Yekaterina Shtepa 13,28 Baltarusija Alina Talai 13,30
400 m su kliūtimis Jungtinė Karalystė Perri Shakes-Drayton 55,26 Jungtinė Karalystė Eilidh Child 55,32 Rusija Darya Korableva 56,08
3000 m su kliūtimis Rumunija Ancuta Bobocel 9:47,90 Vokietija Julia Hiller 9:57,44 Vokietija Susi Lutz 10:01,87
4 x 100 Jungtinė Karalystė
Annabelle Lewis
Joey Duck
Lucy Sargent
Elaine O'Neill
43.89 Lenkija
Agnieszka Ceglarek
Marika Popowicz
Milena Pedziwiatr
Weronika Wedler
Lietuva
Silvija Peseckaitė
Lina Andrijauskaitė
Sonata Tamošaitytė
Lina Grinčikaitė
44.09
4 x 400 Rusija
Anna Sedova
Kseniya Zadorina
Kseniya Vdovina
Kseniya Ustalova
Lyudmila Mochalina
3:27.59 Vokietija
Esther Cremer
Jill Richards
Janin Lindenberg
Sorina Nwachukwu
Lena Schmidt
3:29.21 Baltarusija
Maryna Liboza
Katsiaryna Mishyna
Hanna Tashpulatava
Alena Kievich
Maryia Kavaliova
3:30.45
Šuoliai į aukštį Rusija Aleksandra Shamsutdinova 1,89 Vokietija Melanie Bauschke 1,89 Lenkija Urszula Domel 1,86
Šuoliai su kaltim Vokietija Elisaveta Ryzih 4,50 Suomija Minna Nikkanen 4,45 Suomija Vanessa Vandy 4,35
Šuoliai į tolį Vokietija Melanie Bauschke 6,83 Baltarusija Nastassia Mironchyk 6,76 w Prancūzija Éloyse Lesueur 6,72 w
Trišuolis Graikija Paraskeví Papahrístou 14,34 Rumunija Cristina Bujin 14,26 Ukraina Liliya Kulyk 13,88
Rutulio stumimas Vokietija Denise Hinrichs 19,18 Rusija Irina Tarasowa 17,90 Baltarusija Alena Kopets 17,72
Disko metimas Jungtinė Karalystė Eden Francis 57,29 Rusija Vera Karmishina 54,48 Jungtinė Karalystė Jade Nicholls 54,44
Kūjo metimas Moldavija Zalina Marghieva 67,67 Čekija Katerina Šafránková 63,01 Jungtinė Karalystė Sarah Holt 62,55
Ieties metimas Latvija Madara Palameika 64,51 Ukraina Wira Rebryk 61,43 Švedija Anna Wessman 55,91
Septynkovė Latvija Aiga Grabuste 6396 Rusija Olga Kurban 6205 Rusija Nadezhda Sergeyeva 6118
20 km ėjimas Rusija Jelena Szumkina 1:33:05 Čekija Zuzannna Szindlerowa 1:33:42 Rusija Tatiana Szemiakina 1:34:13

Medalių lentelė

Medalių lentelė
Vieta Šalis Gold medal with cup.svg Silver medal with cup.svg Bronze medal with cup.svg Viso
1 Flag of Russia.svg Rusija 12 8 5 25
2 Flag of the United Kingdom.svg Didžioji Britanija 7 6 5 18
3 Flag of Germany.svg Vokietija 4 4 4 12
4 Flag of Poland.svg Lenkija 4 3 8 15
5 Flag of Latvia.svg Latvija 3 0 0 3
6 Flag of Spain.svg Ispanija 2 1 0 3
7 Flag of Turkey.svg Turkija 2 0 0 2
8 Flag of Belarus.svg Baltarusija 1 3 4 8
9 Flag of France.svg Prancūzija 1 3 2 6
10 Flag of Italy.svg Italija 1 2 1 4
11 Flag of Finland.svg Suomija 1 1 2 4
12 Flag of Romania.svg Rumunija 1 1 0 2
13 Flag of Greece.svg Graikija 1 0 2 3
14 Flag of Lithuania.svg Lietuva 1 0 1 2
15 Flag of Moldova.svg Moldavija 1 0 0 1
15 Flag of the Netherlands.svg Nyderlandai 1 0 0 1
15 Flag of Norway.svg Norvegija 1 0 0 1
18 Flag of Ukraine.svg Ukraina 0 6 4 10
19 Flag of the Czech Republic.svg Čekija 0 3 1 4
20 Flag of Bulgaria.svg Bulgarija 0 1 0 1
20 Flag of Denmark.svg Danija 0 1 0 1
20 Flag of Hungary.svg Vengrija 0 1 0 1
23 Flag of Serbia.svg Serbija 0 0 2 2
24 Flag of Ireland.svg Airija 0 0 1 1
24 Flag of Belgium.svg Belgija 0 0 1 1
24 Flag of Sweden.svg Švedija 0 0 1 1

Nuorodos


Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: