AVVA

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką

AVVA – regioninis televizijos kanalas, transliuojantis programą kabelinės televizijos abonementams Jonavos mieste. 1992 m. įkūrė kabelinę televiziją tiekianti bendrovė UAB „AVVA“. „AVVA“ abonentų skaičius - 9 000. Siūlomi 3 programų paketai. Informacinės laidos transliuojamos kiekvieną vakarą (20 val.). Vėliau laidos kartojama vakare po kino filmo.

Transliuotojas - UAB „AVVA“. Direktorius Algimantas Žalkauskas (nuo pat įsteigimo). 19 darbuotojų. Kabelinės televizijos filmavimo grupėje dirba redaktorės ir operatoriai. Pasak „AVVA“, jonaviečiai dažnai kreipiasi į „AVVA“-os žurnalistus, negalėdami išspręsti įvairių problemų.

Istorija

1992 m. kovo 31 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija UAB „AVVA“ suteikė licenciją kabelinės televizijos tinklu retransliuoti kabelinės televizijos ir radijo programas bei transliuoti savo pačių parengtas televizijos programas. Taip pat suteikta teisė reklamuoti ir perteikti informaciją kabelinio ryšio linijomis. Pirmieji abonentai buvo žmonės, norintys gauti daugiau informacijos apie transliuojamas programas kitose šalyse (ypač tuo metu Lietuvoje nerodomi kino filmai bei sporto programos). Nuo pat bendrovės įsikūrimo populiarumo sulaukė informacinės laidos. Iš pradžių jos buvo transliuojamos 1 kartą per savaitę, vėliau – 2.

1999 m. Spaudos radijo ir televizijos fondas iš dalies finansavo projektą apie Jonavos krašto dvarus ir palivarkus. Buvo sukurta 13 kultūrinių laidų, kuriose pasisakė žymiausi Jonavos kraštiečiai[1].

Šaltiniai

Nuorodos

Lietuvoje transliuojami televizijos kanalai
BTVLNKLTVLTV2TV6TV1TV3Lietuvos ryto TVTV8Kiti kanalai


Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: