Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondasparamos organizacija.

Istorija

1997 metų rudenį vykstant Prezidento rinkimų kampanijai, Alma Adamkienė nusprendė nepriklausomai nuo rinkimų baigties Lietuvoje pradėti labdaringą veiklą.

1998 metų sausio 4 d. Valdą Adamkų išrinkus Lietuvos Respublikos Prezidentu, Alma Adamkienė aktyviai įsitraukė į visuomeninę veiklą.

1999 metų kovo 17 d. buvo įkurtas Almos Adamkienės labdaros fondas, kurio paskirtis – padėti vaikams.

Veikla

Vykdomi įvairūs projektai: „Mokyklų aktų salių aprūpinimas garso ir vaizdo aparatūra“, atvelykio šventė Prezidentūroje.

Kalėdų karavanas: 5 dienų turą „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas aplanko Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Telšių, Šilutės, Klaipėdos bei Šiaulių regionų miestus ir kaimus. Sustodamas prie valstybinių institucijų, didžiųjų prekybos centrų „Maxima“ karavanas renka dovanėles, kurias kartu su muzikine programa nuveža ir padovanoja tūkstančiams moksleivių, besimokančių įvairiose šalies mokyklose (2005 m. – apie 3 500).

Prie projekto prisideda žinomi Lietuvos atlikėjai – „Raganiukės teatras“, dainininkė Jurga Šeduikytė, Eva, Andre Zappa, duetas Linas ir Simona, grupės „Rugiagėlių berniukai“, „Les Stagnateurs“ bei „Mokinukės“.

Per penkerius pastaruosius metus „Coca-Cola” Kalėdų karavanas su rėmėjų ir geros valios žmonių paaukotomis dovanomis aplankė daugiau nei 8000 moksleivių, besimokančių 75 įvairiose Lietuvos mokyklose.

Verslo mokykla: projektas vyksta Palangoje (2006 m. – rugsėjo mėn.); per dešimt dienų šios mokyklos moksleiviai iš visos Lietuvos susipažįsta su verslo pasauliu. Moksleiviams skaitomos paskaitos, organizuojami susitikimai su sėkmingiausiai dirbančių įmonių vadovais. Norima, kad ši mokykla suteiktų ne tik žinių, bet ir padėtų moksleiviams apsispręsti kur ir ką studijuoti baigus vidurinę mokyklą.

Nuorodos, šaltiniai

Fondo tinklalapis (lietuvių, anglų, prancūzų k.)

Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: