Carmit Bachar

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Carmit Bachar
Carmit Bachar LF.JPG
Biografija
Dar žinoma Foxy Doll, Red Doll
Gimė 1974 m. rugsėjo 4 d.
Kilmė Los Andželas, Kalifornija, Flag of the United States.svg JAV
Žanras Pop, R&B,
Užsiėmimas Dainininkė, šokėja, aktorė
Aktyvumo metai 1995 - dabar
Įrašų kompanija Polydor (2001 - 2002), A&M (2004 - 2008)
Susijusi
veikla
Pussycat Dolls,

Carmit Bachar (g. 1974 m. rugsėjo 4) – amerikiečių šokėja, dainininkė, bei aktorė. Ji buvo sėkmingos Pop/R&B grupės Pussycat Dolls narė. Bachar paliko grupę 2008 m. vasario mėnėsį.

Turinys

Vaikystė

Bachar gimė Los Andžele, jos tėvas yra izraeliečių kilmės, o jos mama olandų, indoneziečių ir kinų palikuonė.[1] Carmit užaugo Encino mieste, Kalifornijoje. Abu jos tėvai buvo šokėjai; jos mama buvo šokių mokytoja, o tėvas buvo profesionalus šokėjas, dirbęs su Elvis Presley ir Marcel Marceau. Bachar 10 metų dalyvavo meninės gimnastikos tarptautinėse varžybose, užėmė 5-ją vietą JAV Olimpiados atrankose. Per jos gimnastės karjerą, kai atstovavo JAV rinktinei, ji lankė Hamiltono Muzikos akademiją Los Andžele, studijavo muziką ir šokį, mokėsi groti pianinu ir altu.

Pussycat Dolls

Pagrindinis straipsnis – Pussycat Dolls.

Bachar prisijungė prie Pussycat Dolls 1995 m., kai grupė dar buvo burleskos šou. Ji buvo grupėje ilgiausiai išbuvusi narė negu kitos Dolls. Kai 2003 m. grupė nusprendė tapti muzikos grupe Carmit tapo jos nare. Carmit buvo viena iš pagrindinių vokalisčių grupėje. Grupėje Bachar pravardė buvo Red Doll ('Raudonoji Lėlytė') ar Foxy Doll ('Lėlytė Lapė').

2008 m. vasarį pasklido gandai, jog Bachar palieka grupę, dėl savo solo karjeros. 2008 m. kovo 8 d. Carmit oficialiai pranešė apie savo pasitraukimą iš grupės oficialioje „Pussycat Dolls“ internetinėje svetainėje.[2]

Solo karjera

Šokėja/aktorė

Carmit Bachar 2006.jpg

Bachar pasirodė keliuose filmuose su Pussycat Dolls: „Staiga trisdešimties“ (2004), „Ir štai atėjo Poli“ (2004),„Griausmingieji Čarlio angelai“ (2003) ir „Būk kietas“ (2005).

1997 m. Bachar nusifilmavo Nickelodeon filme „Mėsainių karas“.[3]

Kaip laisvai samdoma šokėja Bachar šoko pas keletą garsių pop ir roko atlikėjų. 1999 m. ji buvo pagrindinė šokėja Ricky Martin „Livin' La Vida Loca“ pasauliniame ture. 2001 m. ji buvo šokėja paskutiniame Aaliyah video klipe „Rock the Boat“. 2003 m. Carmit taip pat šoko No Doubt pasauliniame ture ir pasirodė su Gwen Stefani dainoje „Bathwater“, No Doubt DVD diske pavadinimu Rock Steady Live. 2004 metais ji buvo šokėja Janet Jackson skandalingoje Super Bowl pertraukoje. Nuo 2003 iki 2004 m. ji buvo šokėja Beyonce turuose bei pasirodė 2004 metais Beyonce DVD Beyoncé Live at Wembley. Taip pat ji pasirodė Beyonce „Crazy in Love“ ir „Baby Boy“ video klipuose. Bachar pasirodė (su kita Pussycat Dolls nare, Kimberly Wyatt ir PCD kūrėja Robin Antin) Black Eyed Peas video klipe „Shut Up“ by kaip šokėja. Taip pat Carmit pasirodė Wyclef Jean „Perfect Gentleman“ ir Macy Gray „Sexual Revolution“ video klipuose.

Zodiac šou

2001 Los Andžele, Bachar, Lee Cherry, Scarlett atidarė „pogrindinį“ naktinį klubą pavadinimu „Freedom“. Čia buvo pradėtas įvairių žanrų kabareto šou pavadinimu „Zodiac Party“. Iki 2006 m. Bachar prodiusavo renginį, kuris dabar yra pavadintas „Zodiac Show“.

Labdara

Yra pranešimų, jog Bachar nori sukurti pelno nesiekiančią labdaros organizaciją „Smile With Me“ ('Šypsokis su manimi'). Ši labdara rems vaikus ir suaugusius, kurie gimė su „kiškio lūpa“. Carmit pati yra gimusi su „kiškio lūpa“, ir ji norėtų žmonėms įrodyti, jog vidinis grožis yra svarbesnis už išorinį.[4][5]

Bachar taip pat yra medicinėnės labdaros „Operation Smile“ ambasadorė. Ši labdaros organizacija pagerina vaikų ir jaunimo, gimusių su veido išsigimimais, sveikatą ir gyvenimą.[6] 2007 metų lapkritį ji dalyvavo „Operation Smile“ tarptautinėje medicinos misijoje Bolivijoje, kur ji ir jos komanda organizavo dažymo, muzikos, ir šokio pamokas vaikams.[7]

Solo albumas

2008 metų kovo mėnesį kanalo E! laidoje, Carmit per interviu pareiškė, jog ateityje ruošiasi išleisti debiutinį solo albumą. Kitame interviu su Savvy. com Bachar pareiškė, jog dabar dirba su Macy Gray, ir albumas bus išleistas 2009 metais.

2008 m. birželio mėnėsį nauja daina pavadinimu „Carmasutra“ pasirodė Carmit Myspace puslapyje. Nors „Carmasutra“ yra Carmit pirmasis oficialus singlas, tačiau jis nepasirodys Bachar debiutiniame albume. Tačiau šis singlas bus oficialiai išleistas Australijoje, 2008 metų rugsėjį.

Šaltiniai

Nuorodos


Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: