Kviečiame visus registruotis, įsijungti, dalyvauti iniciatyvose ir paremti ELIP.

Enciklopedija:Bendruomenė

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dalyvių diskusijoms galima naudoti Forumus:

Turinys

Platforma

Pagrindinis straipsnis – Enciklopedija:Platforma.

Juridinis asmuo

Pagrindinis straipsnis – Enciklopedija:Juridinis asmuo.

Dalyviai

Pagrindinis straipsnis – Enciklopedija:Dalyviai.

Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui (ELIP) kontaktai:

Naudotojas Vardas, pavardė Elektroninis paštas Žinios (jei neparašyta – galima kreiptis bet kuriuo klausimu)
Mokslo taryba
  • mokslininkai[eta]lietuvai.lt
Akademikas prof. habl. dr. Adolfas Laimutis Telksnys ELIP mokslo tarybos garbės pirmininkas
KazimierasR Akademikas prof. habl. dr. Kazimieras Ragulskis Garbės narys
Jgrigas Akademikas prof. habl. dr. Jonas Grigas jonas.grigas[eta]lietuvai.lt
JuvencijusPetrulis Prof. habl. dr. Juvencijus Petrulis
Rokas Akademikas prof. habl. dr. Romualdas Karazija
Akademikas prof. habl. dr. Aleksandras Vasiliauskas Garbės narys
EvaldaJ‎ Prof. habl. dr. Evalda Marija Jakaitienė
Leidėjų taryba
  • redakcija[eta]lietuvai.lt
  • taryba[eta]lietuvai.lt
VPovilaitis

Vitas Povilaitis

Vitas Povilaitis vitas.povilaitis[eta]lietuvai.lt

vpovilaitis[eta]gmail.com

Lazdynas Rimantas Lazdynas ELIP leidėjų tarybos garbės narys
KS ks[eta]lietuvai.lt
Algirdas Algirdas Vilkas algirdas.vilkas[eta]lietuvai.lt Gyvoji gamta
SauliusM Dr. Saulius Maskeliūnas s.maskeliunas[eta]lietuvai.lt
Aidas00 Aidas Žandaris aidas.zandaris[eta]lietuvai.lt
Edvinas Edvinas Giedrimas edvinas.giedrimas[eta]lietuvai.lt
Aurimas Dr. Aurimas Rapečka aurimas.rapecka[eta]lietuvai.lt
Vienuolis Vladas Palubinskas vladas.palubinskas[a]lietuvai.lt
Emilija Stanevičienė Emilija Stanevičienė emilija.staneviciene[eta]lietuvai.lt Linkuvos gimnazija
IT taryba
  • it[eta]lietuvai.lt
VPovilaitis

Vitas Povilaitis

Vitas Povilaitis vitas.povilaitis[eta]lietuvai.lt
RQ Rimas Kudelis rimas(a)kudelis.lt
Aurimas Dr. Aurimas Rapečka aurimas.rapecka[eta]lietuvai.lt
Vienuolis Vladas Palubinskas vladas(a)palubinskas.lt
Leidėjai (Aktyviausi leidėjai)
Audronaša Audronė Musteikienė audrone.musteikiene[eta]lietuvai.lt Geneologija
Gedas58 Gediminas Kantauskas gediminas.kantauskas[eta]lietuvai.lt Užsienio lietuviai
Korespondentai



Temos

Pagrindinis straipsnis – Enciklopedija:Temos.

Inkorporacija

Pagrindinis straipsnis – Enciklopedija:Inkorporacija.

Semantika

Pagrindinis straipsnis – Enciklopedija:Semantika.

Forumai

ForumasPaskutinis keitimasPaskutinis naudotojas
Taisyklės ir susitarimai2017 m. gegužės 10 d., 11:39Vitas Povilaitis
Bendros diskusijos2017 m. rugpjūčio 8 d., 06:35Vitas Povilaitis
Pagalbos lenta2016 m. rugsėjo 1 d., 13:44Vpovilaitis

Trumpi aptarimai

Šiuo metu šiame puslapyje nėra žinučių.