Enciklopedija:GBIF tiesioginiai priskirimai

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Forumai
Bendros diskusijos
GBIF tiesioginiai priskirimai

Turinys

GBIF tiesioginiai priskirimai


Straipsnis Lotyniškai Gbif id
Aa Aa 2850872
Aa achalensis Aa achalensis 5325296
Aaptosyax Aaptosyax 2363805
Abelisauridae Abelisauridae 4822824
Abelizaurai Abelisaurus 4966155
Abelizauras Abelisaurus comahuensis 4966155
Abisininė gvereca Colobus guereza 13819474
Abisininė kalija Zantedeschia aethiopica 2868827
Abras Abrus 2943776
Abrochocis Abrochocis 1817778
Abrochocis esperanza Abrochocis esperanza 1817779
Abyssogyra vemae Abyssogyra vemae 14885667
Abyssotrophon delicatus Abyssotrophon delicatus 25055140
Abyssotrophon drygalskii Abyssotrophon drygalskii 16068431
Acer barbinerve Acer barbinerve 7263093
Acrisione Acrisione 14722996
Actinobole Actinobole 3130492
Adamas Adamas 2348982
Admirolo kūgenis Conus ammiralis 14756021
Afalina Tursiops truncatus 2440447
Afrikinis kūgenis Conus africanus 5728145
Akmenė (paukštis) Arenaria interpres 2481776
Akmenės Arenaria 2481774
Alberta Alberta 2903812
Alticus saliens Alticus saliens 2395618
Alyvmedis Olea (Oleaceae) 3172244
Angelphytum Angelphytum 3132104
Anona Annona 3155252
Antennarius maculatus Antennarius maculatus 5214788
Antennarius randalli Antennarius randalli 5214745
Antennarius rosaceus Antennarius rosaceus 5214769
Apodocephala Apodocephala 3149929
Apskritalapis katilėlis Campanula rotundifolia 5410907
Arama Aramus guarauna 2474337
Arbūzas Citrullus 2874620
Argai Argusianus 2473690
Arkliagalvės Gonorhynchiformes 1164
Arnaldoa Arnaldoa 3142042
Asesorius Assessor randalli 2389773
Astriečiai Asterales 414
Atlanta Atlanta 2301368
Atlantidae Atlantidae 2681
Atlantinė silkė Clupea harengus 2412510
Audrašaukliniai paukščiai Procellariiformes 7192755
Augusta Augusta 2896771
Auksinė žuvelė Carassius auratus 4286942
Auskaruotieji medlesiai Anthochaera 2487140
Australinis sakalinis erelis Aquila morphnoides 22859920
Ausuotasis kragas Podiceps cristatus 2482054
Aštrusis kūgenis Conus acutangulus 13786617
Balanda Chenopodium 3083823
Balinis ajeras Acorus calamus 2873769
Balinė pelėda Asio flammeus 2497295
Balnotasis kiras Larus marinus 2481172
Baltadyglė chirurgžuvė Zebrasoma scopas 2379864
Baltakaktė žąsis Anser albifrons 2498017
Baltapilvis gandras Ciconia abdimii 2481915
Baltasis gandras Ciconia ciconia 2481912
Benzoinis stirakas Styrax benzoin 505973
Betula pendula var. fontqueri Betula pendula var. fontqueri 5331917
Betula pendula var. oycowiensis Betula pendula var. oycowiensis 5331922
Bodueno gyvatėdis Circaetus beaudouini 21263481
Branchiostegus gloerfelti Branchiostegus gloerfelti 2389919
Brosmolus longicaudus Brosmolus longicaudus 2346356
Buteo jamaicensis alascensis Buteo jamaicensis alascensis 14756027
Buteo jamaicensis borealis Buteo jamaicensis borealis 14756014
Buteo jamaicensis calurus Buteo jamaicensis calurus 14755986
Buteo jamaicensis fuertesi Buteo jamaicensis fuertesi 14756017
Buteo jamaicensis harlani Buteo jamaicensis harlani 14756008
Buteo jamaicensis jamaicensis Buteo jamaicensis jamaicensis 14877129
Buteo jamaicensis kriderii Buteo jamaicensis kriderii 14841998
Buteo jamaicensis umbrinus Buteo jamaicensis umbrinus 14872635
Būriuotojai Papilionoidea 1875
Calamiana variegata Calamiana variegata 2378793
Callionymus australis Callionymus australis 2386856
Callionymus semeiophor Callionymus semeiophor 2386790
Callionymus sphinx Callionymus sphinx 2386910
Callionymus zythros Callionymus zythros 2386885
Calyptorhynchus banksii graptogyne Calyptorhynchus banksii graptogyne 18493395
Cantherhines rapanui Cantherhines rapanui 2406948
Chondrohierax uncinatus uncinatus Chondrohierax uncinatus uncinatus 16132308
Chordiniai Chordata 44
Cinetodus froggatti Cinetodus froggatti 2345483
Cingulina isseli Cingulina isseli 5724275
Cirrhilabrus morrisoni Cirrhilabrus morrisoni 2383856
Conus abbas Conus abbas 16071725
Conus abbreviatus Conus abbreviatus 16071726
Conus achatinus Conus achatinus 14756031
Dacentrus Dacentrus 2389272
Dedešviniai Malvaceae 6685
Drombus lepidothorax Drombus lepidothorax 2376776
Dryžoji aimofila Aimophila quinquestriata 2491919
Dryžoji pievinė karietaitė Amytornis striatus 2487541
Dėmėtakrūtis peslinis erelis Nisaetus alboniger 25041244
Eucharia festiva Eucharia festiva 5115701
Filipininis amaurornis Amaurornis olivacea 2474738
Gegužraibiečiai Orchidales 1169
Geltonskruostė amazonė Amazona autumnalis 2479623
Geltonveidė amazonė Alipiopsitta xanthops 5788406
Gobiodon spilophthalmus Gobiodon spilophthalmus 5208823
Graižažiedžiai Compositae 3065
Griežtinis baltukas Pieris napi 1920494
Grėjaus havajinis dalgiasnapis Hemignathus ellisianus 2494601
Gumbuotasis sparnenis Dipterocarpus tuberculatus 15453112
Gurania acuminata Gurania acuminata 3624188
Gyvūnai Animalia 1
Havajiniai dalgiasnapiai Hemignathus 2494600
Hypoplectrodes cardinalis Hypoplectrodes cardinalis 2387930
Ichthyscopus spinosus Ichthyscopus spinosus 2394433
Indinis dėmėtasis erelis Aquila hastata 18723049
Indinis tamarindas Tamarindus indica 13639628
Javos peslinis erelis Nisaetus bartelsi 13851378
Juliai Julidochromis 2372477
Juodoji varna Corvus cornix 2482515
Karklavijas Solanum dulcamara 2932737
Karpažoliniai Euphorbiaceae 4691
Karpinės Cyprinidae 154163
Karpotasis beržas Betula pendula 5331916
Karpžuvės Cypriniformes 154156
Kaulinės žuvys Osteichthyes 204
Keršasis erelis Spizaetus melanoleucus 19250485
Kubinis ilgasnapis peslys Chondrohierax wilsonii 22842807
Kubinis krabinis suopis Buteogallus gundlachii 22163039
Kuoduotasis peslinis erelis Nisaetus cirrhatus 25041249
Kuoduotasis vieversys Galerida cristata 2490669
Kuoduotieji vieversiai Galerida 2490666
Kvietys Triticum 2706388
Kūgeniniai Conidae 6779
Lalmohania velutina Lalmohania velutina 2406832
Lelijainiai Liliopsida 196
Liachirus whitleyi Liachirus whitleyi 2410091
Lycaena Lycaena 1929153
Lygutė Lullula arborea 2490604
Lygutės Lullula 2490603
Magnolijainiai Magnoliopsida 220
Magnolijūnai Angiospermae 49
Malajinė alcipa Alcippe peracensis 5231376
Mangostaninė garcinija Garcinia mangostana 13741249
Mažasis peslinis erelis Nisaetus nanus 25041252
Mažasis žalsvasis bulbiulis Andropadus virens 2486160
Migliniai Poaceae 3073
Miškinis žalsvasis bulbiulis Andropadus masukuensis 2486163
Moliuskai Mollusca 52
Mėlynkepurė saucerocija Amazilia cyanifrons 2476440
Mėlynoji amaurospiza Amaurospiza concolor 2491733
Nannocampus subosseus Nannocampus subosseus 2332681
Niūrusis erelis Spizaetus isidori 19250484
Oklendo kryklė Anas aucklandica 6178375
Pakrūminis pelėvirkštis Fallopia dumetorum 6391446
Paprastasis dalgutis Erodium cicutarium 2891620
Paprastasis kvietys Triticum aestivum 2706391
Paprastasis liaunasnapis peslys Helicolestes hamatus 17398053
Paprastoji pupa Vicia faba 2974832
Paprastoji šunažolė Dactylis glomerata 2705308
Parambassis confinis Parambassis confinis 2387256
Parapercis flavolineata Parapercis flavolineata 5210020
Paukščiai Aves 212
Pelėdgalviniai Noctuoidea 1678
Petersono hifenė Hyphaene petersiana 2735686
Pieris (Pieridae) Pieris (Pieridae) 1920481
Pilvakojai Gastropoda 225
Probosciger aterrimus aterrimus Probosciger aterrimus aterrimus 16055766
Probosciger aterrimus goliath Probosciger aterrimus goliath 14879140
Probosciger aterrimus macgillivrayi Probosciger aterrimus macgillivrayi 26724188
Probosciger aterrimus stenolophus Probosciger aterrimus stenolophus 14844446
Pseudanthias georgei Pseudanthias georgei 2387584
Pseudotrichia Pseudotrichia 3244232
Pterocaesio flavifasciata Pterocaesio flavifasciata 2374742
Pupa Vicia 2974751
Rausvasis gvazdikmedis Syzygium jambos 15649984
Rudoji kryklė Anas chlorotis 2498063
Rusvakepurė fulveta Alcippe ruficapilla 5231377
Rusvakrūtė pievinė karietaitė Amytornis purnelli 2487540
Rusvauodegė amazilija Amazilia tzacatl 2476441
Rytinis suopis Buteo japonicus 16282237
Rytinis žalsvasis bulbiulis Andropadus nigriceps 2486170
Sclerolaena Sclerolaena 3758594
Scomberomorus multiradiatus Scomberomorus multiradiatus 2374309
Scorpaena gasta Scorpaena gasta 2334569
Scorpaenodes corallinus Scorpaenodes corallinus 2334365
Setina Setina 5116471
Sida Sida 3152100
Siphocampylus Siphocampylus 3168383
Smailialapė karpentarija Carpentaria acuminata 15048243
Smailiauodegė prerinė žvirbliastartė Ammodramus caudacutus 2491082
Sprindiniai Geometroidea 1846
Stambiažiedis vytmenys Abelia grandiflora 5334278
Standžialapė hifenė Hyphaene coriacea 2735733
Stipinpelekės žuvys Actinopterygii 204
Stolephorus advenus Stolephorus advenus 2414206
Sulavesinis peslinis erelis Nisaetus lanceolatus 13851439
Tamsusis havajinis dalgiasnapis Hemignathus obscurus 2494615
Thunnus alalunga Thunnus alalunga 2373946
Tikrasis longanas Dimocarpus longan 13735362
Tikrieji gandrai Ciconia 2481908
Triticum aethiopicum Triticum aethiopicum 2706417
Triticum borisovii Triticum borisovii 4932475
Triticum compactum Triticum compactum 2706414
Triticum dicoccoides Triticum dicoccoides 2706409
Turbonilla abrupta Turbonilla abrupta 13778578
Turbonilla acuta Turbonilla acuta 16121546
Turbonilla aequalis Turbonilla aequalis 13778572
Turbonilla amoena Turbonilla amoena 18474578
Turbonilla anselmoi Turbonilla anselmoi 25072178
Turbonilla aquilonaria Turbonilla aquilonaria 23906616
Turbonilla aracruzensis Turbonilla aracruzensis 16123902
Turbonilla arnoldoi Turbonilla arnoldoi 16123928
Turbonilla asperula Turbonilla asperula 16185383
Turbonilla atypha Turbonilla atypha 17430178
Turbonilla bedoyai Turbonilla bedoyai 16246515
Turbonilla beidaensis Turbonilla beidaensis 16246691
Turbonilla belotheca Turbonilla belotheca 13778552
Turbonilla bengoensis Turbonilla bengoensis 16246519
Turbonilla bushiana Turbonilla bushiana 13778550
Turbonilla buteonis Turbonilla buteonis 13778586
Turbonilla candida Turbonilla candida 16597350
Turbonilla congoensis Turbonilla congoensis 16246688
Turbonilla conradi Turbonilla conradi 13778583
Turbonilla coomansi Turbonilla coomansi 13756896
Turbonilla costadebilis Turbonilla costadebilis 25072200
Turbonilla costasubtilis Turbonilla costasubtilis 25072201
Turbonilla crenata Turbonilla crenata 16121548
Turbonilla cruzazae Turbonilla cruzazae 25072203
Turbonilla crystallina Turbonilla crystallina 16068509
Turbonilla curta Turbonilla curta 13778528
Turbonilla cynthiae Turbonilla cynthiae 23906619
Turbonilla cyrtoconoidea Turbonilla cyrtoconoidea 25072204
Turbonilla dakoi Turbonilla dakoi 25072205
Turbonilla dalli Turbonilla dalli 13778581
Turbonilla danii Turbonilla danii 25072206
Turbonilla davidpenasi Turbonilla davidpenasi 25072207
Turbonilla davidrolani Turbonilla davidrolani 25072208
Turbonilla deboeri Turbonilla deboeri 23906620
Turbonilla delicata Turbonilla delicata 16185307
Turbonilla delphineae Turbonilla delphineae 25072209
Turbonilla denizi Turbonilla denizi 16246693
Turbonilla densecostata Turbonilla densecostata 16087954
Turbonilla densesculpturata Turbonilla densesculpturata 25072210
Turbonilla depressacostae Turbonilla depressacostae 25072211
Turbonilla deschampsi Turbonilla deschampsi 25072212
Turbonilla diezi Turbonilla diezi 16246514
Turbonilla dilutacostae Turbonilla dilutacostae 25072213
Turbonilla dimatteoi Turbonilla dimatteoi 25072214
Turbonilla discrepata Turbonilla discrepata 25072215
Turbonilla dispar Turbonilla dispar 16185403
Turbonilla disparapex Turbonilla disparapex 25072216
Turbonilla duodecimlyrae Turbonilla duodecimlyrae 25072217
Turbonilla duodenae Turbonilla duodenae 25072218
Turbonilla duquei Turbonilla duquei 25072219
Turbonilla edgari Turbonilla edgari 18474579
Turbonilla elegantula Turbonilla elegantula 13786286
Turbonilla elejabeitiae Turbonilla elejabeitiae 25072220
Turbonilla emertoni Turbonilla emertoni 13778875
Turbonilla engli Turbonilla engli 16246524
Turbonilla exilis Turbonilla exilis 13778921
Turbonilla farinatiae Turbonilla farinatiae 23906621
Turbonilla fastigata Turbonilla fastigata 25072221
Turbonilla fatuhiva Turbonilla fatuhiva 25072222
Turbonilla felisae Turbonilla felisae 25072223
Turbonilla fernandezantoni Turbonilla fernandezantoni 25072224
Turbonilla fernandoi Turbonilla fernandoi 25072225
Turbonilla ferrani Turbonilla ferrani 25072226
Turbonilla fideliformis Turbonilla fideliformis 25072227
Turbonilla fijianorum Turbonilla fijianorum 25072228
Turbonilla fitoi Turbonilla fitoi 25072229
Turbonilla florida Turbonilla florida 25072230
Turbonilla fluminensis Turbonilla fluminensis 16123877
Turbonilla fonteini Turbonilla fonteini 16185147
Turbonilla formosa Turbonilla formosa 13871456
Turbonilla forticostae Turbonilla forticostae 25072232
Turbonilla funiculata Turbonilla funiculata 25072233
Turbonilla garciai Turbonilla garciai 25072234
Turbonilla giribeti Turbonilla giribeti 25072235
Turbonilla goytacazi Turbonilla goytacazi 16123986
Turbonilla gradata Turbonilla gradata 18488453
Turbonilla grandis Turbonilla grandis 13778911
Turbonilla guerrai Turbonilla guerrai 25072237
Turbonilla guillemi Turbonilla guillemi 25072238
Turbonilla hamata Turbonilla hamata 18474574
Turbonilla hannoni Turbonilla hannoni 18474577
Turbonilla hansi Turbonilla hansi 25072239
Turbonilla haroldi Turbonilla haroldi 25072240
Turbonilla haycocki Turbonilla haycocki 13718597
Turbonilla hebridarum Turbonilla hebridarum 25072241
Turbonilla heilprini Turbonilla heilprini 16185132
Turbonilla hemphilli Turbonilla hemphilli 13778579
Turbonilla hespera Turbonilla hespera 13763856
Turbonilla hoecki Turbonilla hoecki 21261914
Turbonilla humbertoi Turbonilla humbertoi 25072242
Turbonilla idothea Turbonilla idothea 13775294
Turbonilla inobservata Turbonilla inobservata 21261915
Turbonilla insularis Turbonilla insularis 13763851
Turbonilla internodula Turbonilla internodula 16470679
Turbonilla interrupta Turbonilla interrupta 13778587
Turbonilla isabelita Turbonilla isabelita 25072243
Turbonilla isabelitae Turbonilla isabelitae 16246690
Turbonilla isae Turbonilla isae 25072244
Turbonilla javiercondei Turbonilla javiercondei 25072245
Turbonilla pumila Turbonilla pumila 5724336
Tvertikas Erysimum 3048056
Tėbinė hifenė Hyphaene thebaica 2735706
Vaistinė ožragė Trigonella foenum-graecum 5360475
Valgomoji salakpalmė Salacca zalacca 15057758
Vieversiniai Alaudidae 7211
Viksvuoliečiai Poales 1369
Vytuolinis beržas Betula pendula var. pendula 7226597
Šiaurinis auksinukas Lycaena helle 116667591
Šiukrščioji krantinukė Littorina saxatilis 2301081
Žuvys Pisces 11676
Žvirbliniai paukščiai Passeriformes 729
Šiuo metu šiame puslapyje nėra žinučių.