Enciklopedija:Vertingi straipsniai/Kandidatai

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Forumai
Taisyklės ir susitarimai
Vertingi straipsniai/Kandidatai

Turinys

Vertingi straipsniai/Kandidatai


 Wiki.png  Čia aprašytos Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui (ELIP) taisyklės, galiojančios visiems ELIP redaktoriams.
Taisyklės gali būti keičiamos tik nustatyta tvarka.
Vertingi straipsniai
Kandidatai į Vertingus straipsnius
Vertingi straipsniai
Visi leidėjai kviečiami balsuoti.


Kandidatai

Žemiau pateikiami straipsniai yra kandidatai į vertingus. Straipsnis bus priskiriamas ar atmetamas remiantis vertingų straipsnių reikalavimais bei pasisakiusiųjų nuomone. Straipsnis bus skelbiamas vertingu, jei už – prieš ≥ 5. Be to, esate kviečiami papildyti ir pakoreguoti kandidatuojančių straipsnių turinį. Taip prisidėsite prie reprezentacinių Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui straipsnių kūrimo ir kartu įdėsite reikšmingą indėlį, gerindami visos enciklopedijos kokybę. Juk ateityje, kuriant naujus, bus lygiuojamasi būtent į šiuos atitinkamų kategorijų straipsnius.

  • Prašome siūlyti. Pvz. straipsnio apačioje: (tokius siūlymus formuokite kaip atskiras žinutes, šio straipsnio apačioje)

Patarimai balsuojant

Pateikiama keletas patarimų dėl balsavimo:

  1. Prašome balsuoti tik atidžiai perskaičius visą straipsnį.
  2. Įsivaizduokite, kad skaitoma tema jums nauja. Ar informacija straipsnyje aiški ir išsami?
  3. Palyginkite su kitomis kalbomis. Straipsnis, savo kokybe, turėtų išsiskirti iš kitų lietuviškų (tos temos) Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui straipsnių.
  4. Nebalsuokite dėl subjektyvių priežasčių (pagrindiniai straipsnio redaguotojai draugai ar priešai; jūs blogos nuotaikos ar geros ir kt.).
  5. Pažiūrėkite ar prie kiekvieno abejotino sakinio, ar bent jau straipsnio pabaigoje, pateikti šaltiniai/išnašos.

Balsuojant reikia pateikti argumentus kodėl straipsnį laikote vertingu arba priešingai, kodėl jo dar negalima tokių laikyti ir ką reikėtų straipsnyje patobulinti, kad straipsnis taptų vertingu.

Išbraukimas iš sąrašo

Atradus esminių netikslumų, klaidų, ir negalint jų pataisyti – apskritai išbraukiamas iš vertingų straipsnių sąrašo. Balsavimo procedūra analogiška kaip ir renkant straipsnį pavyzdiniu.

Kandidatai išbraukti iš sąrašo:

Jei vertingame straipsnyje radote klaidų, įvairių netobulumų, jei galite, pataisykite ir patobulinkite straipsnį. Jei tai neįmanoma, atkreipkite Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui Bendruomenės dėmesį, pasiūlydami vertingą straipsnį išbraukti iš sąrašo

Taip pat skaitykite

Turinys

Temos antraštėAtsakymaiPaskutinis pakeitimas
Kėdainiai02018 m. spalio 24 d., 12:08