John Otto

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
John Otto
1-sadds.jpg
Biografija
Pilnas vardas John Everett Otto
Dar žinomas Johnny Ottomatic
Gimė 1977 m. kovo 22 d. (42 m.)
Kilmė Džeksonvilis, Florida Flag of the United States.svg JAV
Žanras nu metal, rokas
Užsiėmimas būgnininkas, prodiuseris
Instrumentai būgnai
Kūrinių kalba(-os) Anglų kalba
Įrašų kompanija Flip Records, Interscope, Geffen
Susijusi
veikla
Limp Bizkit, Stereochemix, Scooter Ward
Svetainė www.limpbizkit.com

John Everett Otto (g. 1977 m. kovo 22 d., Džeksonvilis, Florida) yra amerikiečių būgnininkas, geriausiai žinomas, kaip vienas iš grupės Limp Bizkit įkūrėjų ir narių.

Jo pusbrolis yra grupės bosistas Sam Rivers.

Turinys

Biografija

Limp Bizkit

Pagrindinis straipsnis – Limp Bizkit.

Otto, kartu su savo pusbroliu Sam Rivers, ir Fred Durst, įkūrė Limp Bizkit 1995 m. Sam pakvietė Otto į grupę, kai pirmosios Durst ir Rivers grupės reikalai nepasisekė.

2004 m. lapkritį, Limp Bizkit fanus pasiekė gandai, jog John Otto palieka grupę. Šie gandai pasirodė, po to, kai grupės oficialioje internetinėje svetainėje, jau kelis mėnesius nepasirodė Otto nuotraukos. Taip pat, buvo pasklidę gandų, jog Otto tapo Benediktinų vienuoliu. Šiuos gandus daugiausiai kurstė grupės lyderis Fred Durst. Tačiau, vėliau, grupės svetainėje atsirado John Otto nuotraukos, kurios panaikino visus gandus.

John sukūrė ir įrašė būgnų partijas visoms The Unquestionable Truth (Part 1) dainoms. Bet prieš tai, prodiuseriai ir grupės nariai įrašė dainas su kitu būgnininku Sammy Siegler, be Otto žinios. Tačiau, vėliau buvo palikta tik viena daina su Otto, o visas kitas dainas įrašė Sammy Siegler.

Vėlesni metai

Kai Limp Bizkit 2004 m. padarė muzikinę pertrauką, Otto savo noru įsirašė į reabilitacijos kliniką. Jis anksčiau gyveno Marina del Rey (Kalifornija), ir vedė būgnų pamokas Star Education [1], ne pelno siekiančioje vaikų mokslinėje labdaroje. Tačiau, vėliau persikėlė į Holivudą. Jis palaiko artimus ryšius su kitais Limp Bizkit nariais, ir 2009 m. sugrįžo su jais koncertuoti ir įrašyti naują studijinį albumą.

2006 m. John susikūrė slapyvardį 'Johnny Ottomatic' ir naują MySpace puslapį, kuriame kartu su savo repo grupe žinoma, kaip Sun Zoo, ir reperiu L. A. Jay, įrašė kelias repo dainas.[2]

2006 m. spalio 1 d., Otto pareiškė, jog dabar dirba prie savo solinio albumo. Pirmosios dainos "Apocalypse", demo versiją, jis patalpino savo MySpace puslapyje. Otto 2007 m. atskleidė, jog jo naujasis projektas buvo suformuoti naują grupę, žinomą kaip Stereochemix. Kiti grupės nariai yra Ceekay, DJ Apokalypze, Fin ir Norm. Grupė yra įrašiusi dainų, ir taip pat kelis vaizdo klipus.

Taip pat 2006 m. Otto padėjo Scooter Ward iš grupės Cold įrašinėti jo soliniame projekte The Killer and the Star.

Asmeninis gyvenimas

Nuo paauglystės Otto mėgo mušti džiazo ritmus būgnais. Jo pusbrolis dėl šio pomėgio pradėjo domėtis muzika. Kaip ir Sam, Otto kartą priklausė Džiazo grupei.[3] John yra žinomas dėl savo pomėgio Dažasvydžiu.[4]

Aparatūra

John Otto groja OCDP būgnais ir Zildjian lėkštėmis.

Šaltiniai

  1. [1]
  2. [2]
  3. The Matt Butler Quartet
  4. ("limpbizkit.com." 2004-05-20. Nuoroda tikrinta 2006-07-27.)

Nuorodos

Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: