Lõhmus, Haavel & Viisemann

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lõhmus, Haavel & Viisemann (LHV) yra investicinis bankas, vienas pirmaujančių Baltijos šalyse, teikiantis platų investicinių paslaugų spektrą verslo ir privatiems klientams Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Banko steigėjas – Rain Lõhmus.

LHV yra didžiausia pagal pajamas bei kapitalą Baltijos šalių investicinės bankininkystės bendrovė. LHV centrinė būstinė yra įsikūrusi Taline, o Rygoje ir Vilniuje veiklą vykdo LHV padaliniai.

1999 metais „Hansabank Markets“ vadovybės įkurta bendrovė LHV savo veiklą plėtoja Baltijos be Rytų Europos šalyse.

Veikla

LHV sukūrė visas Baltijos šalis apimantį įmonių finansų paslaugų tinklą. Verslininkams siūlo tinkamų įsigijimui objektų Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, taip pat siekia sudaryti palankias sąlygas žengti į Lietuvos rinką investuotojams iš kitų Baltijos šalių. Lietuvos įmonėms atveriami keliai į Estijos kapitalo rinką, kuria galima pasinaudoti, siekiant pritraukti reikiamų lėšų verslui vystyti.

LHV tarpininkauja investuojant JAV, Kanados, Skandinavijos, Vokietijos, Japonijos, Honkongo, Australijos bei kitose vertybinių popierių biržose, įsigyti investicinių fondų (tarp jų ir „JP Morgan Chase“ valdomų) vienetų bei naudotis vertybinių popierių portfelio valdymo paslaugomis.

LHV įgyvendino apie 50 susijungimo ir įsigijimo sandorių už 1,2 milijardo litų. LHV priklauso didžiausiam pasaulyje nepriklausomų susijungimo ir įsigijimo konsultacijų bendrovių aljansui „M&A International”.

Veiklos sritys

LHV veiklos sritys:

Nuorodos

Oficialus LHV tinklalapis (lietuvių, latvių, estų, anglų k.)

Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: