Lietuvos futbolo varžybos 1991 m.
Lietuvos futbolo varžybos 1991 m.
- Lietuvos futbolo čempionatas prasidėjo 1991 m. kovo 29 d., baigėsi 1991 m. liepos 7 d.
- Lietuvos futbolo taurės pirmasis etapas įvyko 1991 m. balandžio 24 d., finalas įvyko 1991 m. rugpjūčio 20 d.
Lietuvos futbolo pirmenybės 1991 m. vyko pavasarį ir vasarą. Tai buvo pereinamasis sezonas nuo sistemos pavasaris–ruduo prie Europoje įprastos sistemos ruduo–pavasaris. Varžybos lygose vyko vieno rato sistema, t. y. komandos tarpusavyje žaidė po vienerias rungtynes.
Lietuvos lyga
Lygos turnyre dalyvavo 15 klubų, kurie sužaidė po 7 rungtynes namuose ir 7 išvykoje. Keturi geriausi klubai atkrintamųjų varžybų sistema kovojo dėl medalių. Paskutinę vietą užėmusi komanda iškrito į žemesniąją lygą.
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įv.+ | Įv.– | Taškai |
1. | Žalgiris Vilnius | — | 0:3 | — | 1:0 | — | — | — | — | 6:1 | — | 3:1 | 4:0 | 1:0 | 5:0 | 14 | 11 | 2 | 1 | 31 | -8 | 24 | |
2. | Banga Kaunas | 1:1 | 1:3 | — | — | 2:0 | — | 2:0 | — | — | 1:0 | 1:1 | 3:0 | — | — | 14 | 9 | 4 | 1 | 24 | -10 | 22 | |
3. | Neris Vilnius | — | — | 1:0 | 1:1 | — | 1:0 | — | 1:0 | 1:0 | — | — | — | 3:0 | 0:0 | 14 | 8 | 5 | 1 | 17 | -5 | 21 | |
4. | Ekranas Panevėžys | 0:1 | 1:3 | — | — | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 3:1 | — | 2:0 | — | — | — | — | 14 | 10 | 1 | 3 | 24 | -10 | 21 | |
5. | Sirijus Klaipėda | — | 1:2 | — | 2:2 | 3:0 | 1:1 | 1:1 | 4:1 | — | 1:0 | — | — | — | — | 14 | 8 | 4 | 2 | 24 | -10 | 20 | |
6. | Vilija Kaunas | 0:3 | — | 1:1 | — | — | — | 2:0 | — | 2:2 | — | 1:0 | 2:1 | — | 10:2 | 14 | 5 | 4 | 5 | 23 | -21 | 14 | |
7. | Granitas Klaipėda | 2:2 | 1:3 | — | — | — | 0:1 | 1:0 | 3:0 | — | 1:0 | 1:1 | — | — | — | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | -14 | 14 | |
8. | Panerys Vilnius | 0:1 | — | 1:0 | — | — | — | — | — | 2:0 | — | 1:0 | 4:0 | 1:0 | 8:0 | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | -13 | 14 | |
9. | Sakalas Šiauliai | 0:1 | 0:0 | — | — | — | 2:0 | — | 1:1 | — | 4:1 | 1:2 | 1:0 | — | — | 14 | 5 | 3 | 6 | 13 | -16 | 13 | |
10. | Elektronas Tauragė | — | 0:1 | — | 0:2 | 0:2 | — | 2:0 | — | 0:0 | — | — | — | 2:1 | 5:1 | 14 | 4 | 2 | 8 | 15 | -23 | 10 | |
11. | Vienybė Ukmergė | 0:2 | — | 1:1 | — | — | 0:0 | — | 3:1 | — | 0:1 | 2:1 | 2:1 | — | — | 14 | 3 | 4 | 7 | 9 | -16 | 10 | |
12. | Jovaras Mažeikiai | — | — | 0:1 | 0:1 | 1:3 | — | — | — | — | 3:1 | — | 1:1 | 0:1 | 2:0 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | -18 | 9 | |
13. | Tauras Šiauliai | — | — | 0:0 | 1:4 | 0:3 | — | 0:1 | — | — | 2:1 | — | — | 1:0 | 2:0 | 14 | 3 | 2 | 9 | 9 | -26 | 8 | |
14. | Vytis-Inkaras Kaunas | — | 1:1 | — | 0:1 | 0:1 | 3:3 | 0:0 | — | 0:1 | — | 0:0 | — | — | — | 14 | 2 | 4 | 8 | 7 | -15 | 8 | |
15. | Sūduva Marijampolė | — | 1:3 | — | 0:2 | 0:1 | — | 1:4 | — | 0:1 | — | 0:0 | — | — | 0:1 | 14 | 0 | 2 | 12 | 5 | -44 | 2 |
Čempionai – Vilniaus „Žalgirio“ [1] komanda | |
Kapitonas: ? | |
Žaidėjai: Virginijus Baltušnikas, Romas Čirba, Vytautas Karvelis, Gediminas Kontautas, Gintaras Kvitkauskas, Valdemaras Martinkėnas, Rytis Naruševičius, Sergejus Novikovas, Vaidas Petrauskas, Eimantas Poderis, Gintaras Rimkus, Raimondas Rimša, Vidmantas Savickas, Aurelijus Skarbalius, Darius Šulčius, Andrius Tereškinas, Andrius Upstas, Ričardas Zdančius, Arūnas Žėkas, Tomas Žiukas | |
Vyr. treneris: Benjaminas Zelkevičius |
Snaiperiai
- Egidijus Meidus (Vilija Kaunas) – 13 įv.
- Kęstutis Ruzgys (Sirijus Klaipėda) – 10 įv.
- Naglis Miknevičius (Banga Kaunas) – 9 įv.
Finalas
Prieš kovas dėl medalių Vilniaus „Neris“ persivadino į „Lietuvos Makabi“.
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Ekranas Panevėžys | 1-0 | ||||||||
Žalgiris Vilnius | 4-1 | ||||||||
1991-07-07 | „Žalgirio“ stadionas, Vilnius | 2500 | |||||||
Žalgiris Vilnius | Lietuvos Makabi Vilnius | ||||||||
3 | 1 | ||||||||
Ričardas Zdančius (53', 53', 74' 11 m) | Arnoldas Aleksandravičius (38') | ||||||||
Lietuvos Makabi Vilnius | 2-1 | ||||||||
Banga Kaunas | 1-2 | ||||||||
Rungtynės dėl 3-osios vietos:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
Banga Kaunas | Ekranas Panevėžys | 3:1 | Ukmergė |
I lyga
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įv.+ | Įv.– | Taškai |
1. | Žalgiris-2 Vilnius | — | — | — | 4:2 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | — | +:- | — | — | — | 3:1 | — | 11:0 | 15 | 12 | 1 | 2 | 36 | -10 | 25 | |
2. | Geležinis vilkas Vilnius | 0:2 | 1:1 | 2:0 | — | — | — | — | 4:2 | — | 1:1 | 4:0 | 3:3 | — | 7:0 | — | 15 | 10 | 4 | 1 | 38 | -17 | 24 | |
3. | Snaigė Alytus | 2:1 | — | — | — | 3:0 | 2:0 | 5:0 | — | 0:1 | — | — | — | 1:0 | — | 4:0 | 15 | 9 | 5 | 1 | 30 | -6 | 23 | |
4. | Melioratorius Pasvalys | 2:0 | — | 0:3 | — | 1:0 | 5:2 | — | — | 2:1 | — | — | — | 3:1 | — | 6:0 | 15 | 8 | 4 | 3 | 25 | -13 | 20 | |
5. | Nevėžis Kėdainiai | — | 0:1 | 0:0 | 0:0 | — | — | — | 0:2 | — | — | 3:2 | +:- | — | 3:0 | — | 15 | 7 | 4 | 4 | 24 | -19 | 18 | |
6. | Mastis Telšiai | — | 2:4 | — | — | 4:1 | 2:2 | 1:3 | 2:1 | — | 1:0 | — | — | 6:0 | — | 4:0 | 15 | 8 | 1 | 6 | 27 | -19 | 17 | |
7. | Minija Kretinga | — | 2:2 | — | — | 1:1 | — | 1:0 | 1:0 | — | 1:1 | 1:1 | — | 3:1 | — | 3:0 | 15 | 6 | 5 | 4 | 22 | -20 | 17 | |
8. | Interas Sniečkus | — | 2:3 | — | 1:1 | 3:3 | — | — | 3:0 | — | — | +:- | 3:1 | — | 9:1 | — | 15 | 7 | 2 | 6 | 31 | -24 | 16 | |
9. | Politechnika Kaunas | 2:3 | — | 1:1 | 0:0 | — | — | — | — | 4:1 | 1:2 | 2:1 | 2:0 | — | 4:1 | — | 15 | 6 | 3 | 6 | 23 | -20 | 15 | |
10. | Orionas Klaipėda | — | 1:3 | — | — | 0:2 | 0:2 | 1:0 | 3:1 | — | 1:0 | — | — | 0:0 | — | 2:1 | 15 | 6 | 2 | 7 | 13 | -20 | 14 | |
11. | Šviesa Vilnius | 0:0 | — | 0:0 | 0:1 | 1:2 | — | — | 3:1 | — | — | — | 2:2 | 1:2 | — | — | 15 | 4 | 6 | 5 | 18 | -13 | 14 | |
12. | Robotas Plungė | 1:2 | — | 0:1 | 1:1 | — | 2:0 | — | — | — | 1:1 | 0:0 | 2:0 | — | 2:1 | — | 15 | 4 | 4 | 7 | 15 | -19 | 12 | |
13. | Universitetas Vilnius | 0:1 | — | 2:2 | 2:1 | — | 0:1 | 0:1 | — | — | 4:0 | — | — | — | — | 6:0 | 15 | 4 | 4 | 7 | 24 | -19 | 12 | |
14. | Sveikata Kybartai | — | 1:2 | — | — | 1:3 | — | — | 1:2 | 1:1 | — | — | 2:0 | 1:1 | 3:1 | — | 15 | 4 | 3 | 8 | 16 | -27 | 11 | |
15. | Dainava Alytus | 0:4 | — | 0:5 | 0:2 | — | 1:2 | 1:4 | — | — | 0:1 | 0:4 | — | 0:3 | — | — | 15 | 0 | 1 | 14 | 6 | -53 | 1 | |
16. | Širvinta Vilkaviškis | — | 0:1 | — | — | 0:4 | — | — | 0:3 | 0:1 | — | 0:3 | 1:2 | — | 0:1 | 0:0 | 15 | 0 | 1 | 14 | 2 | -51 | 1 |
II lyga
Rytų zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Pergalės | Lygiosios | Pralaimėjimai | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Makabis Vilnius | 16 | 12 | 4 | 0 | 46 | -8 | 28 |
2. | Aidas Panevėžys | 16 | 13 | 0 | 3 | 55 | -21 | 26 |
3. | Azotas Jonava | 16 | 8 | 5 | 3 | 44 | -20 | 21 |
4. | Utenis Utena | 16 | 9 | 3 | 4 | 21 | -20 | 21 |
5. | Rasa Anykščiai | 16 | 7 | 6 | 3 | 28 | -17 | 20 |
6. | Versmė Birštonas | 16 | 10 | 0 | 6 | 34 | -33 | 20 |
7. | Polonija Vilnius | 16 | 8 | 4 | 4 | 37 | -31 | 20 |
8. | Klevas Jonava | 16 | 9 | 1 | 7 | 40 | -30 | 19 |
9. | Kaitra Lentvaris | 16 | 5 | 6 | 5 | 19 | -23 | 16 |
10. | Aušra Vilnius | 16 | 5 | 5 | 6 | 31 | -32 | 15 |
11. | Merkys Varėna | 16 | 6 | 2 | 8 | 29 | -37 | 14 |
12. | Panerys-2 Vilnius | 16 | 5 | 4 | 7 | 27 | -18 | 14 |
13. | Kibirkštis Vilnius | 16 | 5 | 1 | 10 | 22 | -35 | 11 |
14. | Olimpija Panevėžys | 16 | 3 | 3 | 10 | 1 | 5- 35 | 9 |
15. | Technika Nemenčinė | 16 | 1 | 5 | 9 | 17 | -41 | 7 |
16. | Modulis Pabradė | 16 | 3 | 1 | 12 | 14 | -41 | 7 |
17. | Lokomotyvas Kybartai | 16 | 2 | 0 | 13 | 20 | -67 | 4 |
Vakarų zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Pergalės | Lygiosios | Pralaimėjimai | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Banga Gargždai | 13 | 9 | 3 | 1 | 38 | -10 | 21 |
2. | Papartis Šiauliai | 13 | 7 | 4 | 2 | 18 | -10 | 18 |
3. | Cementininkas Naujoji Akmenė | 13 | 8 | 2 | 3 | 21 | -13 | 18 |
4. | Zondra Seda | 13 | 5 | 6 | 2 | 16 | -10 | 16 |
5. | Liepsna Klaipėda | 13 | 7 | 1 | 5 | 33 | -16 | 15 |
6. | Žėrutis Radviliškis | 13 | 4 | 6 | 3 | 16 | -16 | 14 |
7. | Salanta Salantai | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | -17 | 13 |
8. | Venta Daugėliai | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | -17 | 12 |
9. | Logika Šiauliai | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 | -20 | 12 |
10. | Mituva Jurbarkas | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | -19 | 12 |
11. | Elektronas-2 Tauragė | 13 | 4 | 3 | 6 | 24 | -21 | 11 |
12. | Okeanas Klaipėda | 13 | 4 | 1 | 8 | 11 | -40 | 9 |
13. | Kruoja Pakruojis | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 | -32 | 6 |
14. | GPK Joniškis | 13 | 2 | 1 | 10 | 11 | -29 | 5 |
III lyga
Aukštaitijos zona
Šioje zonoje varžybos vyko dviejose grupėse. Į finalinį turnyrą pateko po 3 geriausias komandas iš kiekvienos grupės.
A grupė
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Šalčia Šalčininkai | 9 | 35 | -11 | 17 |
2. | Neris Grigiškės | 9 | 40 | -11 | 16 |
3. | Širvinta Širvintos | 9 | 20 | -22 | 13 |
4. | Vingis Vilnius | 9 | 24 | -17 | 11 |
5. | PF Naujieji Verkiai | 9 | 16 | -26 | 10 |
6. | FK Baltoji Vokė | 9 | 27 | -33 | 8 |
7. | Paukštynas Juodšiliai | 9 | 14 | -28 | 6 |
8. | Chemikas Vilnius | 9 | 15 | -23 | 5 |
9. | Melioratorius Salininkai | 9 | 18 | -27 | 4 |
10. | TŪT Buivydiškės | 9 | 7 | -27 | 0 |
B grupė
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Chemikas Kėdainiai | 8 | 10 | -2 | 13 |
2. | Rovėja Biržai | 8 | 13 | -12 | 9 |
3. | Šilas Panevėžio raj. | 8 | 10 | -8 | 8 |
4. | Nevėžis Panevėžio raj. | 8 | 7 | -5 | 8 |
5. | Motoras Liūdynė | 8 | 5 | -18 | 2 |
I finalas
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Chemikas Kėdainiai | 10 | 27 | -14 | 16 |
2. | Šalčia Šalčininkai | 10 | 28 | -28 | 13 |
3. | Rovėja Biržai | 10 | 9 | -13 | 9 |
4. | Neris Grigiškės | 10 | 36 | -26 | 9 |
5. | Širvinta Širvintos | 10 | 15 | -21 | 8 |
6. | Šilas Panevėžio raj. | 10 | 13 | -27 | 5 |
II finalas
Vieta | Klubas |
7. | Nevėžis Panevėžio raj. |
8. | Vingis Vilnius |
9. | Motoras Liūdynė |
10. | PF Naujieji Verkiai |
11. | Paukštynas Juodšiliai |
12. | FK Baltoji Vokė |
13. | Melioratorius Salininkai |
14. | Chemikas Vilnius |
TŪT Buivydiškės turnyro nebaigė.
Kauno zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Auda Kaunas | 10 | 30 | -2 | 19 |
2. | Vytis-2 Kaunas | 10 | 19 | -10 | 16 |
3. | Lituanika Kaunas | 10 | 20 | -9 | 16 |
4. | Inkaras-2 Kaunas | 10 | 37 | -16 | 16 |
5. | Šilkas Kaunas | 10 | 28 | -15 | 13 |
6. | Perkūnas Kaunas | 10 | 23 | -27 | 9 |
7. | Vilija-2 Kaunas | 10 | 15 | -24 | 7 |
8. | Pilėnai Kaunas | 10 | 16 | -31 | 4 |
9. | Sparnai Kaunas | 10 | 12 | -33 | 4 |
10. | Drobė Kaunas | 10 | 15 | -31 | 3 |
11. | Maistas Kaunas | 10 | 12 | -29 | 3 |
Mažosios Lietuvos zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Žvejys Neringa | 6 | 20 | -5 | 12 |
2. | Durpininkas Šilutė | 6 | 15 | -9 | 9 |
3. | Drobė Šilutė | 6 | 17 | -7 | 8 |
4. | Baltija Klaipėda | 6 | 21 | -14 | 6 |
5. | Statyba Gargždai | 6 | 10 | -20 | 3 |
6. | Gintaras Palanga | 6 | 8 | -22 | 3 |
7. | Pamarys Dreverna | 6 | 6 | -20 | 1 |
Suvalkijos-Dzūkijos zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1-2. | Zanavykas Šakiai | 5 | 7 | -5 | 8 |
1-2. | Žalgiris Kaišiadorys | 5 | 14 | -8 | 8 |
3. | Dainava Veisiejai | 5 | 13 | -12 | 6 |
4. | Atžala Daugai | 5 | 7 | -8 | 5 |
5. | Orija Kalvarija | 5 | 13 | -12 | 2 |
6. | Širvinta-2 Vilkaviškis | 5 | 8 | -17 | 1 |
Papildomos rungtynės dėl 1-osios vietos:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Zanavykas Šakiai | Žalgiris Kaišiadorys | 2:1 |
Vilniaus zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1-2. | Elfa Vilnius | 15 | 50 | -13 | 26 |
1-2. | Rieduva Vilnius | 15 | 47 | -19 | 26 |
3. | Neris-2 Vilnius | 15 | 56 | -19 | 25 |
4. | Panerys-3 Vilnius | 15 | 43 | -25 | 23 |
5. | Vilma Vilnius | 15 | 54 | -36 | 20 |
6. | Radistas Vilnius | 15 | 28 | -40 | 16 |
7. | Statyba Vilnius | 15 | 40 | -26 | 16 |
8. | Kompresorius Vilnius | 15 | 36 | -31 | 16 |
9. | Veteranas Vilnius | 15 | 38 | -17 | 16 |
10. | Žalgiris Naujoji Vilnia | 15 | 27 | -29 | 15 |
11. | Kuro aparatūra Vilnius | 15 | 40 | -41 | 13 |
12. | Lokomotyvas Vilnius | 15 | 25 | -51 | 9 |
13. | Venta Vilnius | 15 | 39 | -63 | 7 |
14. | Sigma Vilnius | 15 | 28 | -58 | 5 |
15. | Vika Vilnius | 15 | 25 | -85 | 4 |
16. | Garsas Vilnius | 15 | 23 | -47 | 3 |
Papildomos rungtynės dėl 1-osios vietos:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Elfa Vilnius | Rieduva Vilnius | 3:0 |
Žemaitijos zona
Vieta | Komanda | Rungtynės | Įvarčiai + | Įvarčiai – | Taškai |
1. | Banga Užventis | 9 | 27 | -9 | 14 |
2. | Dubysa Raseiniai | 9 | 13 | -9 | 14 |
3. | Ąžuolas Telšiai | 9 | 22 | -15 | 13 |
4. | Žvelgaitis Žagarė | 9 | 20 | -13 | 11 |
5. | Politechnika Kuršėnai | 9 | 20 | -16 | 10 |
6. | Džiugas Telšiai | 9 | 17 | -23 | 7 |
7. | Šilas Šilalė | 9 | 21 | -25 | 6 |
8. | Klevas Kuršėnai | 9 | 16 | -26 | 6 |
9. | Cementas Naujoji Akmenė | 9 | 12 | -27 | 5 |
10. | Šarūnas Skuodas | 9 | 24 | -29 | 4 |
Taurė
Aštunfinalis | Ketvirfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||
Elektronas Tauragė | 0 | |||||||||||||
Granitas Klaipėda | 1 | |||||||||||||
Granitas Klaipėda | 1 | |||||||||||||
Neris Vilnius | 0 | |||||||||||||
Jovaras Mažeikiai | 1 | |||||||||||||
Neris Vilnius | 4 | |||||||||||||
Granitas Klaipėda | 1-2 | |||||||||||||
Žalgiris Vilnius | 3-0 | |||||||||||||
Žalgiris Vilnius | 1 | |||||||||||||
Panerys Vilnius | 0 | |||||||||||||
Panerys Vilnius | 2 | |||||||||||||
Vytis-Inkaras Kaunas | 0 | |||||||||||||
Vilija Kaunas | 1 | |||||||||||||
Ekranas Panevėžys | 0 | |||||||||||||
Vilija Kaunas | 0 | |||||||||||||
Sakalas Šiauliai | 1 | |||||||||||||
Sakalas Šiauliai | 3 | |||||||||||||
Banga Kaunas | 0 | 11 m | ||||||||||||
Sakalas Šiauliai | 1-1 | 3 | ||||||||||||
11 m | Tauras Šiauliai | 1-1 | 4 | |||||||||||
Tauras Šiauliai | 0 | 3 | ||||||||||||
Sirijus Klaipėda | 0 | 2 | ||||||||||||
Tauras Šiauliai | 7 | |||||||||||||
Sūduva Marijampolė | 0 | |||||||||||||
Sūduva Marijampolė | 1 | |||||||||||||
Vienybė Ukmergė | 0 | |||||||||||||
Finalas | ||||||||||||||
1991-08-20 | „Žalgirio“ stadionas, Kaunas | 500 | ||||||||||||
Žalgiris Vilnius | Tauras Šiauliai | |||||||||||||
1 | 0 | |||||||||||||
Aurelijus Skarbalius (103') | - | |||||||||||||
(pratęsus rungtynes) | ||||||||||||||
Šaltiniai
Nuorodos
Lietuvos futbolo sezonai |
1922 • 1923 • 1924 • 1925 • 1926 • 1927 • 1928 • 1929 • 1930 • 1931 • 1932 • 1933 • 1934 • 1935 • 1936 • 1936–1937 • 1937–1938 • 1938–1939 • (1939–1940) • (1941) • 1942 • 1942–1943 • (1943–1944) • 1945 • 1946 • 1947 • 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1958–1959 • 1959–1960 • 1960–1961 • 1961–1962 • 1962–1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1985 • 1986 • 1987 • 1988 • 1989 • 1990 • 1991 • 1991–1992 • 1992–1993 • 1993–1994 • 1994–1995 • 1995–1996 • 1996–1997 • 1997–1998 • 1998–1999 • 1999–2000 • 2000–2001 • 2001–2002 • 2002–2003 • 2003 • 2004 • 2005 • 2006 • 2007–2008 • 2008–2009 • 2009–2010 • 2010–2011 • 2011–2012 |
|