LITEXPO

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
(Nukreipta iš puslapio Litexpo)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

LITEXPO (nuo angl. LITHUANIAN EXPOSITION) – didžiausias parodų ir konferencijų centras Baltijos šalyse (tiek pagal renginių skaičių bei pajamų rodiklius, tiek ir pagal ekspozicijų plotą. Pagal teisinę formą LITEXPO yra UAB. LITEXPO steigėjas – LR ūkio ministerija. Šiuo metu Lietuvos parodų centre dirba 125 darbuotojai. Lietuvos parodų centro LITEXPO direktorius - Aloyzas Tarvydas.

Turinys

Veikla

LITEXPO organizuoja tarptautines parodas, konferencijas, seminarus, kitokius renginius. Taip pat koordinuoja Lietuvos prisistatymų pasaulinėse parodose, organizuoja Lietuvos įmonių ekspozicijų užsienio parodose. LITEXPO taip pat teikia tokias paslaugas kaip standartinių stendų įrengimas, pagerinto standarto ir nestandartinių stendų projektavimas ir įrengimas; salių, kitokių patalpų nuoma; transportavimas ir muitinė.

Parodos

Knygų mugė 2009

LITEXPO kasmet suorganizuoja daugiau kaip 20 tarptautinių bei regioninių parodų (pvz., AgroBalt), keletą užsienio šalių parodų ir Lietuvos įmonių ekspozicijų užsienio parodose, apie 500 konferencijų, seminarų ir kitų įvairių renginių. Per metus LITEXPO parodose dalyvauja apie 4000 įmonių iš viso pasaulio, apsilanko per 600 000 lankytojų.

Patalpos

LITEXPO kompleksą sudaro 5 parodų salės (jų bendras ekspozicijų plotas – 17 600 kvm) ir 15 100 kvm ploto lauko aikštelės. Bendras plotas - 32 700 kvm. LITEXPO yra 10 konferencijų salės (nuo 6 iki 1800 vietų) su (konferencijų ir kt.) įranga, du 90 ir 200 vietų modernūs barai - kavinės, 1 000 vietų automobilių aikštelė, sandėliavimo patalpos, paslaugų centras, garso, vaizdo aparatūra. LITEXPO veikia telefono, fakso, bevielio interneto ryšys.

Nuorodos


Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: