Pagalba:Trumpas vadovas

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pagalba:TurinysPagalbos turinys
Pagalbos turinys
Sveiki   Principai   Redagavimas   Formatavimas   Struktūra   Naujas straipsnis   Aptarimas   Pabaiga!    

Sveiki atvykę į Enciklopediją Lietuvai ir Pasauliui!

Enciklopedijoje Lietuvai ir Pasauliui po kiekvienu mėlynai pažymėtu tekstu slepiasi nuoroda. Paspaudę ją, jūs busite nukreipti į straipsnį su išsamesne informaciją. Pabandyk!

Enciklopedija Lietuvai ir Pasauliui kuria tokie žmonės kaip tu. Kartu mes siekiame sukurti laisvą, išsamią, nemokamą Internetinę enciklopediją visomis kalbomis. Enciklopedija Lietuvai ir Pasauliui pradėta kurti 2012 metais, šiuo metu jungia 20 738 657 straipsnius. Kiekvieną dieną kuriami nauji ir taisomi egzistuojantys straipsniai. Mums reikia tavo pagalbos!

Norint prisidėti prie Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui kūrimo ir tobulinimo, nereikia jokių leidimų ar mokslinių laipsnių, gali pradėti tai daryti tuojau pat. Registracija nėra privaloma, bet visi norintys gali per kelias sekundes susikurti savo naudotojo paskyrą.

Norite padėti kuriant Enciklopediją Lietuvai ir Pasauliui? Šis trumpas vadovas padės jums tapti patyrusiu Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui naudotoju. Per 15 minučių įvadą jus susipažinsite su pagrindiniais Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui kūrimo ir redagavimo principais.

Toliau: Mūsų principai