Renee Sands

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Renee Sands
Biografija
Pilnas vardas Renee Ilene Sandstrom[1]
Dar žinoma Renee Sands
Gimė 1974 m. vasario 15 d. (45 m.) Masačiusetsas, Flag of the United States.svg JAV
Žanras R&B, Pop
Užsiėmimas Dainininkė, dainų autorė, aktorė
Aktyvumo metai nuo 1984 m.
Įrašų kompanija K-Tel Records, Sony Records, RCA Records, Yellow Brick Records
Susijusi
veikla
Kids Incorporated, Wild Orchid
Svetainė www.reneesandstrom.com

Renee Ilene Sandstrom (geriau žinoma savo slapyvardžiu Renee Sands g. 1974 m. vasario 14 d.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, dainų autorė bei aktorė.

Ji pradėjo savo karjerą vaikų TV laidoje Kids Incorporated. Bei buvo JAV pop/R&B merginų grupėje Wild Orchid, kurioje buvo Kids Inc. narės Stacy Ferguson, geriau žinoma, kaip Fergie (solo atlikėja ir Black Eyed Peas narė) bei Stefanie Ridel.

Turinys

Wild Orchid

Pagrindinis straipsnis – Wild Orchid.

Wild Orchid susikūrė tada, kai dar grupės narė dar buvo paauglės. Dainų autorius Bobby Sandstrom padėjo grupei parašyti ir įrašyti demo dainas. Jos pirmiausiai pasirašė kontraktą su kompanija Sony Publishing, o 1994 m. grupė pasirašė kontraktą su įrašų kompanija RCA Records. [2] 1996 m. grupė išleido pirmąjį singlą pavadinimu "At Night I Pray". 1997 m. grupė išleido savo debiutinį albumą, pavadinimu Wild Orchid. Albumas buvo parduotas daugiau nei vieno milijono tiražu pasauliniu mastu. O iš albumo buvo išleisti singlai "Talk to Me" (kuris buvo panaudotas filme Skuba tik kvailiai), "At Night I Pray", ir "Supernatural."

1997 m. pabaigoje grupė pradėjo koncertinį turą su 98 Degrees ir 'NSYNC, bei išleido antrąjį studijinį albumą Oxygen kuriame buvo singlas "Be Mine."[3]

2001 m. jos išleido singlą Stuttering (Don't Say). Tai buvo paskutinis grupės singlas, kuriame buvo Stacy Ferguson vokalai. 2003 m. Stacy pasivadinusi Fergie prisidėjo prie hiphopo grupės Black Eyed Peas.

2003 m. Wild Orchid sudarė tik Renee ir Stefanie. Jų ketvirtasis albumas Hypnotic tačiau jis patyrė komercinę nesėkmę. 2004 m. įrašų kompanija atsisakė bendradarbiauti su grupe, kadangi grupė per tiek metų taip ir netapo populiari, ir buvo nuostolinga, grupė oficialiai išsiskyrė.

Dabar

Renee dabar įgarsina dainuojančią Princess Fiona iš filmo Šrekas, taip pat šio filmo trilogijoje yra dar viena Kids Inc. narė Moosie Drier. Ji taip pat buvo Far Far Away Idol ir suvaidino Young Darlene California Indian.

Sands dainuoja dainą "Pump it Up",kuri yra skirta Crystal Light reklamai, pasask Kraft Foods, Inc. Ji taip pat atlieka Disneyland Paris dainą "Just Like We Dreamed It" su Ruben Martinez. Ji turėjo Disney Channel Original Movie filme Camp Rock, įgarsinti aktorės Jasmine Richards' rolės Margaret "Peggy" Dupree, dainavimo vokalus, dainoje "Here I Am." Ji įrašė garso takelį pavadinimu "Love From Afar" filmui Just Friends.

Šaltiniai

Nuorodos


Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: