Kviečiame visus registruotis, įsijungti ir dalyvauti ELIP iniciatyvose: Nėra atminties - nėra kultūros, Kapinės – Lietuvos paveldas, bičiulystė – šeima, mokyklų varžytuvės, LE skaitmeninimas.

Sritis:Pagrindinis puslapis/Kontaktai

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką

{{{titolo}}}

Enciklopedija Lietuvai ir pasauliui (ELIP)

Šiuo metu yra 16 646 305 straipsniai
P Science.png Mokslas P social sciences.png Bendruomenė P globe.svg Geografija P art.png Dailė P technology1.png Technika P sport.svg Sportas
P history.png Istorija P art-lightblue.png Asmenybės P psychology.png Filosofija P music.svg Muzika P religion.png Religija LogoWIKISPECIES.png Gyvybė
ELIP Svarbu Sritys Mokslai Žodynai Pagalba Kontaktai Naujienos KLIP FLIP LE sitemap

Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui (ELIP) kontaktai:

Naudotojas Vardas, pavardė Elektroninis paštas Žinios (jei neparašyta – galima kreiptis bet kuriuo klausimu)
Mokslo taryba
  • mokslininkai[eta]lietuvai.lt
Akademikas prof. habl. dr. Adolfas Laimutis Telksnys ELIP mokslo tarybos garbės pirmininkas
KazimierasR Akademikas prof. habl. dr. Kazimieras Ragulskis Garbės narys
Jgrigas Akademikas prof. habl. dr. Jonas Grigas jonas.grigas[eta]lietuvai.lt
JuvencijusPetrulis Prof. habl. dr. Juvencijus Petrulis
Rokas Akademikas prof. habl. dr. Romualdas Karazija
Akademikas prof. habl. dr. Aleksandras Vasiliauskas Garbės narys
EvaldaJ‎ Prof. habl. dr. Evalda Marija Jakaitienė
Leidėjų taryba
  • redakcija[eta]lietuvai.lt
  • taryba[eta]lietuvai.lt
VPovilaitis

Vitas Povilaitis

Vitas Povilaitis vitas.povilaitis[eta]lietuvai.lt

vpovilaitis[eta]gmail.com

Lazdynas Rimantas Lazdynas ELIP leidėjų tarybos garbės narys
KS ks[eta]lietuvai.lt
Algirdas Algirdas Vilkas algirdas.vilkas[eta]lietuvai.lt Gyvoji gamta
SauliusM Dr. Saulius Maskeliūnas s.maskeliunas[eta]lietuvai.lt
Aidas00 Aidas Žandaris aidas.zandaris[eta]lietuvai.lt
Edvinas Edvinas Giedrimas edvinas.giedrimas[eta]lietuvai.lt
Aurimas Dr. Aurimas Rapečka aurimas.rapecka[eta]lietuvai.lt
Vienuolis Vladas Palubinskas vladas.palubinskas[a]lietuvai.lt
Emilija Stanevičienė Emilija Stanevičienė emilija.staneviciene[eta]lietuvai.lt Linkuvos gimnazija
IT taryba
VPovilaitis

Vitas Povilaitis

Vitas Povilaitis vitas.povilaitis[eta]lietuvai.lt
RQ Rimas Kudelis rimas(a)kudelis.lt
Aurimas Dr. Aurimas Rapečka aurimas.rapecka[eta]lietuvai.lt
Vienuolis Vladas Palubinskas vladas(a)palubinskas.lt
Leidėjai (Aktyviausi leidėjai)
Audronaša Audronė Musteikienė audrone.musteikiene[eta]lietuvai.lt Geneologija
Gedas58 Gediminas Kantauskas gediminas.kantauskas[eta]lietuvai.lt Užsienio lietuviai
Korespondentai



Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: