Vaida Smolskytė

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Vaida
Mergautinė pavardė Smolskytė
Vaida Smolskytė.png


Veikla
Linkuvos gimnazijos LXXVII laidos Garbės gimnazistė

Vaida Smolskytė - Linkuvos gimnazijos LXXVII laidos Garbės gimnazistė.

Gyvenimo kelias

Vaida LXXVIII laidos abiturientė, kuri Linkuvos gimnaziją baigė 2002 metais, čia mokėsi nuo pirmos klasės. Klasės vadovė – Birutė Deveikienė. Mokslai sekėsi labai gerai, popamokinei veiklai taip pat likdavo laiko. Vaida buvo mokyklos prezidentė ir dalyvavo mokyklos mokinių komiteto veikloje, todėl užsiėmimų tikrai netrūko. Nuo pat mažens svajojo studijuoti anglų kalbą. Ši svajonė išsipildė. Šiuo metu Vaida dirba ELC ENGLISH LANGUAGE COURSES anglų kalbos mokykloje direktore ir dėstytoja. Svarbiausia, kaip sako pati Vaida, buvo gerai išlaikyti egzaminus, kad galėtų įstoti į savo norimą specialybę. Kadangi egzaminai buvo išlaikyti gerai, mokslą finansavo valstybė.

Šiuo momentu Vaida apie mokyklą prisimena labai daug. Mini gražias mokyklos tradicijas - tradicinį abiturientų spektaklį, paskutinio skambučio šventę, gerus draugus ir linksmus bendraklasius, tačiau ne viskas buvo idealu. Vaida sako, kad jos atmintyje išliko kai kurių mokytojų netinkama vertinimo sistema ir darbo metodai. Mokykloje Garbės gimnazistė lankosi retai, bet teigia, kad mokykla labai pasikeitusi į gerąją pusę. Daug naujų dalykų atsiradę, kokių dar nebuvo Vaidos mokymosi laikais.

Paklausus kokia gi buvo sėkmės formulė, Vaida atsakė : „Noras! Noras kažką pasiekti, pakeisti, padaryti, išbandyti. Noras – pati geriausia motyvacija.“ Reikia tik labai norėti ir tikrai pasieksi savo tikslą gyvenime. Būsimiems Garbės gimnazistams linki svajoti ir visada siekti savo svajonių.

Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai: