Vaizdas:GBIF logo.png

Vaizdas iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
GBIF_logo.png(41 × 38 taškų, failo dydis: 1 KiB, MIME tipas: image/png)

Leidėjai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo leidėjus.

Leidėjai:

Komentaras

Licencija

Copyrighted

Šis paveikslėlis yra organizacijos, gaminio ar renginio logotipas ir apsaugotas autorinėmis teisėmis ir/arba prekinio ženklo apsauga. Paveikslėlį įkėlęs ar šią žymę uždėjęs asmuo tiki, kad žemos raiškos logotipo atvaizdo naudojimas

  • iliustruoti aprašomą organizaciją, gaminį ar renginį

laikomas kaip sąžiningo naudojimo paveikslėlis pagal LRS autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 22 ir 24 straipsnį. Bet koks kitas šio paveikslėlio panaudojimas kitur, būtų laikomas autorinių teisių pažeidimu. Išsamesnės informacijos ieškokite sąžiningo naudojimo straipsnyje.

Failų įkėlėjams: prašom pridėti įkeliamo failo sąžiningo naudojimo paaiškinimą ir pagrindimą kiekvienu naudojimo atveju, kaip aprašyta MediaWiki:Uploadtext, taip pat neužmirštant nurodyti paveikslėlio šaltinį ir autorinių teisių informaciją.

Paveikslėlio istorija

Paspauskite ant datos/laiko, kad pamatytumėte failą tokį, koks jis buvo tuo metu.

Data/LaikasMiniatiūraMatmenysNaudotojasKomentaras
dabartinis2014 m. rugpjūčio 7 d., 12:56Versijos 2014 m. rugpjūčio 7 d., 12:56 miniatiūra41 × 38 (1 KiB)Vitas Povilaitis (Aptarimas | indėlis)Kategorija:Enciklopedijos
  • Jūs negalite perrašyti šio failo.

Daugiau nei 100 puslapių rodo į šį failą. Šis sąrašas rodo tik pirmų 100 puslapių nuorodas į šį failą. Yra pasiekiamas ir visas sąrašas.