Anglijos futbolo varžybos 2005–2006 m.
Anglijos futbolo varžybos 2005–2006 m.
- Anglijos futbolo čempionatas prasidėjo 2005 m. rugpjūčio 13 d., baigėsi 2006 m. gegužės 7 d.
- Anglijos futbolo taurės pirmasis etapas prasidėjo 2005 m. lapkričio 4 d., finalas įvyko 2006 m. gegužės 13 d.
- Anglijos futbolo lygos taurės turnyras prasidėjo 2005 m. rugpjūčio 22 d., finalas įvyko 2006 m. vasario 26 d.
FA Carling Premiership
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Chelsea London | I | 91 | 1/2 f. | 1/16 f. |
2. | Manchester United | I | 83 | 1/8 f. | taurė |
3. | FC Liverpool | I | 82 | taurė | 1/16 f. |
4. | Arsenal London | I | 67 | 1/16 f. | 1/2 f. |
5. | Tottenham Hotspur | I | 65 | 1/32 f. | 1/32 f. |
6. | Blackburn Rovers | I | 63 | 1/16 f. | 1/2 f. |
7. | Newcastle United | I | 58 | 1/4 f. | 1/8 f. |
8. | Bolton Wanderers | I | 56 | 1/8 f. | 1/4 f. |
9. | WHU London | I | 55 | finalas | 1/16 f. |
10. | Wigan Athletic | I | 51 | 1/16 f. | finalas |
11. | Everton Liverpool | I | 50 | 1/16 f. | 1/16 f. |
12. | Fulham London | I | 48 | 1/32 f. | 1/16 f. |
13. | Charlton Athletic | I | 47 | 1/4 f. | 1/8 f. |
14. | FC Middlesbrough | I | 45 | 1/2 f. | 1/4 f. |
15. | Manchester City | I | 43 | 1/4 f. | 1/32 f. |
16. | Aston Villa Birmingham | I | 42 | 1/8 f. | 1/8 f. |
17. | FC Portsmouth | I | 38 | 1/16 f. | 1/32 f. |
18. | Birmingham City | I | 34 | 1/4 f. | 1/4 f. |
19. | West Bromwich Albion | I | 30 | 1/32 f. | 1/8 f. |
20. | AFC Sunderland | I | 15 | 1/16 f. | 1/16 f. |
Championship
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | FC Reading | II | 106 | 1/16 f. | 1/8 f. |
2. | Sheffield United | II | 90 | 1/32 f. | 1/16 f. |
3. | FC Watford | II | 81 | 1/32 f. | 1/16 f. |
4. | Preston North End | II | 80 | 1/8 f. | 1/64 f. |
5. | Leeds United | II | 78 | 1/32 f. | 1/16 f. |
6. | Crystal Palace London | II | 75 | 1/16 f. | 1/8 f. |
7. | Wolverhampton Wanderers | II | 67 | 1/16 f. | 1/32 f. |
8. | Coventry City | II | 63 | 1/16 f. | 1/32 f. |
9. | Norwich City | II | 62 | 1/32 f. | 1/16 f. |
10. | Luton Town | II | 61 | 1/32 f. | 1/32 f. |
11. | Cardiff City | II | 60 | 1/32 f. | 1/16 f. |
12. | FC Southampton | II | 58 | 1/8 f. | 1/32 f. |
13. | Stoke City | II | 58 | 1/8 f. | 1/64 f. |
14. | Plymouth Argyle | II | 56 | 1/32 f. | 1/32 f. |
15. | Ipswich Town | II | 56 | 1/32 f. | 1/64 f. |
16. | Leicester City | II | 54 | 1/16 f. | 1/8 f. |
17. | FC Burnley | II | 54 | 1/32 f. | 1/16 f. |
18. | Hull City | II | 52 | 1/32 f. | 1/64 f. |
19. | Sheffield Wednesday | II | 52 | 1/32 f. | 1/32 f. |
20. | Derby County | II | 50 | 1/16 f. | 1/64 f. |
21. | QPR London | II | 50 | 1/32 f. | 1/64 f. |
22. | Crewe Alexandra | II | 42 | 1/32 f. | 1/64 f. |
23. | Millwall London | II | 40 | 1/32 f. | 1/8 f. |
24. | Brighton Hove Albion | II | 38 | 1/32 f. | 1/64 f. |
Dėl III vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Crystal Palace London | FC Watford | 0-3 | 0-0 |
Leeds United | Preston North End | 1-1 | 2-0 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
FC Watford | Leeds United | 3-0 | Kardifas |
League Division One
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Southend United | III | 82 | 1/64 f. | 1/64 f. |
2. | Colchester United | III | 79 | 1/8 f. | 1/64 f. |
3. | FC Brentford | III | 76 | 1/8 f. | 1/64 f. |
4. | Huddersfield Town | III | 73 | 1/32 f. | 1/32 f. |
5. | FC Barnsley | III | 72 | 1/32 f. | 1/32 f. |
6. | Swansea City | III | 71 | 1/128 f. | 1/64 f. |
7. | Nottingham Forest | III | 69 | 1/64 f. | 1/64 f. |
8. | Doncaster Rovers | III | 69 | 1/32 f. | 1/4 f. |
9. | Bristol City | III | 65 | 1/128 f. | 1/64 f. |
10. | Oldham Athletic | III | 65 | 1/64 f. | 1/64 f. |
11. | Bradford City | III | 61 | 1/64 f. | 1/32 f. |
12. | Scunthorpe United | III | 60 | 1/32 f. | 1/32 f. |
13. | FC Port Vale | III | 60 | 1/16 f. | 1/64 f. |
14. | FC Gillingham | III | 60 | 1/128 f. | 1/16 f. |
15. | Yeovil Town | III | 56 | 1/64 f. | 1/32 f. |
16. | FC Chesterfield | III | 56 | 1/128 f. | 1/64 f. |
17. | FC Bournemouth | III | 55 | 1/128 f. | 1/32 f. |
18. | Tranmere Rovers | III | 54 | 1/128 f. | 1/64 f. |
19. | FC Blackpool | III | 53 | 1/128 f. | 1/32 f. |
20. | Rotherham United | III | 52 | 1/128 f. | 1/32 f. |
21. | Hartlepool United | III | 50 | 1/64 f. | 1/32 f. |
22. | Milton Keynes Dons | III | 50 | 1/32 f. | 1/64 f. |
23. | Swindon Town | III | 48 | 1/128 f. | 1/64 f. |
24. | FC Walsall | III | 47 | 1/16 f. | 1/64 f. |
Dėl III vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Swansea City | FC Brentford | 1-1 | 2-0 |
FC Barnsley | Huddersfield Town | 0-1 | 3-1 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
Swansea City | FC Barnsley | 2-2 (baud. 3-4) |
League Division Two
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Carlisle United | IV | 86 | 1/128 f. | 1/64 f. |
2. | Northampton Town | IV | 83 | 1/32 f. | 1/32 f. |
3. | Leyton Orient | IV | 81 | 1/16 f. | 1/64 f. |
4. | Grimsby Town | IV | 78 | 1/128 f. | 1/16 f. |
5. | Cheltenham Town | IV | 72 | 1/16 f. | 1/32 f. |
6. | Wycombe Wanderers | IV | 71 | 1/128 f. | 1/32 f. |
7. | Lincoln City | IV | 66 | 1/128 f. | 1/32 f. |
8. | FC Darlington | IV | 63 | 1/128 f. | 1/64 f. |
9. | Peterborough United | IV | 62 | 1/128 f. | 1/64 f. |
10. | Shrewsbury Town | IV | 61 | 1/64 f. | 1/32 f. |
11. | Boston United | IV | 61 | 1/64 f. | 1/64 f. |
12. | Bristol Rovers | IV | 60 | 1/64 f. | 1/64 f. |
13. | FC Wrexham | IV | 59 | 1/128 f. | 1/64 f. |
14. | FC Rochdale | IV | 56 | 1/128 f. | 1/64 f. |
15. | Chester City | IV | 54 | 1/32 f. | 1/64 f. |
16. | Mansfield Town | IV | 54 | 1/32 f. | 1/16 f. |
17. | Macclesfield Town | IV | 54 | 1/128 f. | 1/32 f. |
18. | FC Barnet | IV | 54 | 1/128 f. | 1/16 f. |
19. | FC Bury | IV | 53 | 1/128 f. | 1/64 f. |
20. | Torquay United | IV | 52 | 1/32 f. | 1/64 f. |
21. | Notts County | IV | 52 | 1/64 f. | 1/64 f. |
22. | Stockport County | IV | 52 | 1/32 f. | 1/64 f. |
23. | Oxford United | IV | 49 | 1/64 f. | 1/64 f. |
24. | Rushden Diamonds | IV | 45 | 1/64 f. | 1/64 f. |
Dėl IV vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Lincoln City | Grimsby Town | 0-1 | 1-2 |
Wycombe Wanderers | Cheltenham Town | 1-2 | 0-0 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
Grimsby Town | Cheltenham Town | 0-1 |
Conference National
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Accrington Stanley | V | 91 | 1/256 f. | |
2. | Hereford United | V | 80 | 1/64 f. | |
3. | Grays Athletic | V | 76 | 1/64 f. | |
4. | Halifax Town | V | 75 | 1/128 f. | |
5. | FC Morecambe | V | 74 | 1/128 f. | |
6. | Stevenage Borough | V | 69 | 1/64 f. | |
7. | Exeter City | V | 63 | 1/256 f. | |
8. | York City | V | 63 | 1/128 f. | |
9. | Burton Albion | V | 60 | 1/32 f. | |
10. | Dagenham Redbridge London | V | 58 | 1/128 f. | |
11. | FC Woking | V | 56 | 1/64 f. | |
12. | Cambridge United | V | 55 | 1/256 f. | |
13. | FC Aldershot | V | 54 | 1/64 f. | |
14. | Canvey Island | V | 51 | 1/256 f. | |
15. | Kidderminster Harriers | V | 50 | 1/256 f. | |
16. | Gravesend Northfleet | V | 49 | 1/256 f. | |
17. | Crawley Town | V | 47 | 1/256 f. | |
18. | FC Southport | V | 40 | 1/128 f. | |
19. | Forest Green Rovers | V | 38 | 1/256 f. | |
20. | FC Tamworth | V | 38 | 1/32 f. | |
21. | FC Scarborough | V | 37 | 1/256 f. | |
22. | FC Altrincham | V | 23 | 1/256 f. |
Dėl II vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
FC Morecambe | Hereford United | 1-1 | 2-3 (prat.) |
Halifax Town | Grays Athletic | 3-2 | 2-2 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
Halifax Town | Hereford United | 2-3 (prat.) |
Regional conferences
Conference North
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Northwich Victoria | VI | 92 | 1/32 f. | |
2. | Stafford Rangers | VI | 85 | 1/1024 f. | |
3. | Nuneaton Borough | VI | 77 | 1/32 f. | |
4. | FC Droylsden | VI | 72 | 1/1024 f. | |
5. | Harrogate Town | VI | 71 | 1/128 f. | |
6. | Kettering Town | VI | 67 | 1/128 f. | |
7. | Stalybridge Celtic | VI | 66 | 1/1024 f. | |
8. | Worcester City | VI | 62 | 1/64 f. | |
9. | Moor Green | VI | 61 | 1/1024 f. | |
10. | Hinckley United | VI | 58 | 1/1024 f. | |
11. | Hyde United | VI | 56 | 1/512 f. | |
12. | Hucknall Town | VI | 55 | 1/256 f. | |
13. | AFC Workington | VI | 55 | 1/512 f. | |
14. | AFC Barrow | VI | 47 | 1/256 f. | |
15. | Lancaster City | VI | 47 | 1/1024 f. | |
16. | Gainsborough Trinity | VI | 46 | 1/256 f. | |
17. | Alfreton Town | VI | 45 | ||
18. | Vauxhall Motors | VI | 43 | 1/256 f. | |
19. | Worksop Town | VI | 41 | 1/1024 f. | |
20. | Leigh Genesis | VI | 40 | ||
21. | Redditch United | VI | 39 | 1/1024 f. | |
22. | Hednesford Town | VI | 35 | 1/128 f. |
Dėl II vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Stafford Rangers | Harrogate Town | 1-0 |
Nuneaton Borough | FC Droylsden | 0-1 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
FC Droylsden | Stafford Rangers | 1-1 (baud. 3-5) |
Conference South
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | FC Weymouth | VI | 94 | 1/128 f. | |
2. | Saint Albans City | VI | 86 | 1/512 f. | |
3. | FC Farnborough | VI | 78 | 1/256 f. | |
4. | FC Lewes | VI | 73 | 1/256 f. | |
5. | FC Histon | VI | 71 | 1/64 f. | |
6. | FC Havant Waterlooville | VI | 70 | 1/512 f. | |
7. | Cambridge City | VI | 67 | 1/128 f. | |
8. | FC Eastleigh | VI | 66 | 1/1024 f. | |
9. | Welling United | VI | 65 | 1/128 f. | |
10. | FC Thurrock | VI | 58 | 1/256 f. | |
11. | Dorchester Town | VI | 55 | 1/256 f. | |
12. | Bognor Regis Town | VI | 49 | 1/1024 f. | |
13. | Sutton United | VI | 49 | 1/512 f. | |
14. | AFC Weston-super-Mare | VI | 49 | 1/1024 f. | |
15. | Bishops Stortford | VI | 48 | 1/512 f. | |
16. | FC Yeading | VI | 47 | 1/512 f. | |
17. | Eastbourne Borough | VI | 46 | 1/128 f. | |
18. | Newport County | VI | 44 | 1/1024 f. | |
19. | Basingstoke Town | VI | 44 | 1/256 f. | |
20. | FC Hayes | VI | 42 | 1/256 f. | |
21. | Carshalton Athletic | VI | 40 | 1/1024 f. | |
22. | Maidenhead United | VI | 31 | 1/1024 f. |
Dėl II vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
FC Farnborough | FC Histon | 0-3 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
FC Histon | Saint Albans City | 0-2 |
Regional Premier Division
Isthmian
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Braintree Town | VII | 94 | 1/128 f. | |
2. | Heybridge Swifts | VII | 87 | 1/512 f. | |
3. | Fisher Athletic | VII | 85 | 1/1024 f. | |
4. | AFC Wimbledon | VII | 77 | 1/1024 f. | |
5. | FC Hampton Richmond | VII | 75 | 1/1024 f. | |
6. | Staines Town | VII | 70 | 1/512 f. | |
7. | Billericay Town | VII | 69 | 1/2048 f. | |
8. | FC Worthing | VII | 67 | 1/512 f. | |
9. | FC Walton Hersham | VII | 64 | 1/512 f. | |
10. | Chelmsford City | VII | 64 | 1/512 f. | |
11. | FC Bromley | VII | 62 | 1/256 f. | |
12. | East Thurrock United | VII | 59 | 1/2048 f. | |
13. | Folkestone Invicta | VII | 58 | 1/128 f. | |
14. | FC Margate | VII | 50 | 1/512 f. | |
15. | FC Leyton | VII | 48 | 1/1024 f. | |
16. | Harrow Borough | VII | 48 | 1/512 f. | |
17. | Slough Town | VII | 47 | 1/1024 f. | |
18. | FC Wealdstone | VII | 44 | 1/512 f. | |
19. | FC Hendon | VII | 39 | 1/1024 f. | |
20. | Maldon Town | VII | 35 | 1/1024 f. | |
21. | FC Windsor Eton | VII | 32 | 1/512 f. | |
22. | FC Redbridge | VII | 14 | 1/1024 f. |
Dėl II vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Heybridge Swifts | FC Hampton Richmond | 1-1 (baud. 2-4) |
Fisher Athletic | AFC Wimbledon | 2-1 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Fisher Athletic | FC Hampton Richmond | 3-0 |
Northern
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Blyth Spartans | VII | 89 | 1/256 f. | |
2. | Frickley Athletic | VII | 86 | 1/1024 f. | |
3. | FC Marine | VII | 81 | 1/1024 f. | |
4. | Farsley Celtic | VII | 79 | 1/256 f. | |
5. | North Ferriby United | VII | 73 | 1/512 f. | |
6. | Whitby Town | VII | 64 | 1/512 f. | |
7. | FC Burscough | VII | 63 | ||
8. | Witton Albion | VII | 60 | 1/512 f. | |
9. | Matlock Town | VII | 59 | 1/512 f. | |
10. | Telford United | VII | 59 | 1/1024 f. | |
11. | Ossett Town | VII | 58 | 1/256 f. | |
12. | Leek Town | VII | 56 | 1/256 f. | |
13. | Prescot Cables | VII | 53 | 1/1024 f. | |
14. | AFC Guiseley | VII | 51 | 1/2048 f. | |
15. | Ashton United | VII | 49 | 1/2048 f. | |
16. | Ilkeston Town | VII | 49 | 1/1024 f. | |
17. | FC Gateshead | VII | 46 | 1/1024 f. | |
18. | Radcliffe Borough | VII | 44 | 1/2048 f. | |
19. | Lincoln United | VII | 44 | 1/2048 f. | |
20. | FC Wakefield | VII | 42 | 1/2048 f. | |
21. | Bradford Park Avenue | VII | 39 | 1/1024 f. | |
22. | Runcorn Halton | VII | 29 | 1/2048 f. |
Dėl II vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Frickley Athletic | North Ferriby United | 0-0 (baud. 2-4) |
FC Marine | Farsley Celtic | 0-1 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Farsley Celtic | North Ferriby United | 2-1 (prat.) |
Southern
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Salisbury City | VII | 95 | 1/512 f. | |
2. | Bath City | VII | 83 | 1/512 f. | |
3. | FC Kings Lynn | VII | 82 | 1/2048 f. | |
4. | Chippenham Town | VII | 77 | 1/128 f. | |
5. | Bedford Town | VII | 76 | 1/2048 f. | |
6. | Yate Town | VII | 71 | 1/1024 f. | |
7. | Banbury United | VII | 62 | 1/512 f. | |
8. | Halesowen Town | VII | 60 | 1/512 f. | |
9. | FC Merthyr Tydfil | VII | 60 | 1/128 f. | |
10. | Mangotsfield United | VII | 58 | 1/512 f. | |
11. | Grantham Town | VII | 56 | 1/1024 f. | |
12. | Tiverton Town | VII | 52 | 1/256 f. | |
13. | Gloucester City | VII | 52 | 1/2048 f. | |
14. | Hitchin Town | VII | 51 | 1/512 f. | |
15. | Rugby Town | VII | 50 | 1/2048 f. | |
16. | FC Cheshunt | VII | 48 | 1/2048 f. | |
17. | Cirencester Town | VII | 46 | 1/256 f. | |
18. | Team Bath | VII | 45 | 1/1024 f. | |
19. | FC Northwood | VII | 42 | 1/1024 f. | |
20. | Evesham United | VII | 41 | 1/2048 f. | |
21. | Aylesbury United | VII | 39 | 1/256 f. | |
22. | Chesham United | VII | 36 | 1/2048 f. |
Dėl II vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Bath City | Bedford Town | 0-1 |
FC Kings Lynn | Chippenham Town | 1-3 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Chippenham Town | Bedford Town | 2-3 |
Regional Division One
Isthmian
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | FC Ramsgate | VIII | 86 | 1/128 f. | |
2. | FC Horsham | VIII | 86 | ||
3. | Tonbridge Angels | VIII | 80 | 1/512 f. | |
4. | Metropolitan Police | VIII | 78 | 1/512 f. | |
5. | Dover Athletic | VIII | 77 | 1/1024 f. | |
6. | Tooting Mitcham United | VIII | 75 | 1/2048 f. | |
7. | FC Kingstonian | VIII | 74 | 1/2048 f. | |
8. | Croydon Athletic | VIII | 71 | 1/2048 f. | |
9. | FC Bashley | VIII | 70 | 1/2048 f. | |
10. | Hastings United | VIII | 69 | 1/2048 f. | |
11. | FC Leatherhead | VIII | 68 | 1/512 f. | |
12. | Cray Wanderers | VIII | 68 | 1/256 f. | |
13. | Dulwich Hamlet | VIII | 65 | 1/512 f. | |
14. | Fleet Town | VIII | 58 | 1/1024 f. | |
15. | Walton Casuals | VIII | 58 | ||
16. | New Milton Town | VIII | 47 | ||
17. | FC Molesey | VIII | 46 | ||
18. | FC Whyteleafe | VIII | 44 | ||
19. | Burgess Hill Town | VIII | 40 | 1/2048 f. | |
20. | FC Banstead | VIII | 38 | ||
21. | Ashford Town Kent | VIII | 35 | 1/2048 f. | |
22. | Newport Isle of Wight | VIII | 29 | ||
23. | Corinthian Casuals | VIII | 27 |
Dėl III vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Tonbridge Angels | Tooting Mitcham United | 2-0 |
Metropolitan Police | Dover Athletic | 0-1 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Tonbridge Angels | Dover Athletic | 3-2 |
Northern
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | AFC Mossley | VIII | 78 | 1/2048 f. | |
2. | Fleetwood Town | VIII | 76 | ||
3. | Kendal Town | VIII | 76 | 1/2048 f. | |
4. | Woodley Sports | VIII | 74 | 1/2048 f. | |
5. | Gresley Rovers | VIII | 70 | ||
6. | Stocksbridge Park Steels | VIII | 67 | 1/2048 f. | |
7. | Eastwood Town | VIII | 62 | 1/1024 f. | |
8. | Brigg Town | VIII | 62 | 1/2048 f. | |
9. | Belper Town | VIII | 59 | 1/1024 f. | |
10. | Shepshed Dynamo | VIII | 58 | 1/2048 f. | |
11. | Bridlington Town | VIII | 58 | ||
12. | FC Colwyn Bay | VIII | 56 | ||
13. | FC Bamber Bridge | VIII | 54 | ||
14. | Ossett Albion | VIII | 54 | ||
15. | Rossendale United | VIII | 53 | 1/512 f. | |
16. | FC Clitheroe | VIII | 53 | 1/2048 f. | |
17. | Kidsgrove Athletic | VIII | 51 | 1/2048 f. | |
18. | FC Chorley | VIII | 50 | 1/2048 f. | |
19. | Warrington Town | VIII | 48 | 1/2048 f. | |
20. | Spalding United | VIII | 45 | ||
21. | AFC Goole | VIII | 43 | 1/1024 f. | |
22. | Bishop Auckland | VIII | 15 | 1/1024 f. |
Dėl III vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Kendal Town | Stocksbridge Park Steels | 1-1 (baud. 4-2) |
Woodley Sports | Gresley Rovers | 0-4 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Kendal Town | Gresley Rovers | 2-1 |
Southern-East
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Boreham Wood | VIII | 84 | 1/1024 f. | |
2. | Corby Town | VIII | 84 | 1/1024 f. | |
3. | Enfield Town | VIII | 81 | 1/1024 f. | |
4. | AFC Stamford | VIII | 70 | ||
5. | Barking EH | VIII | 70 | ||
6. | Wivenhoe Town | VIII | 62 | 1/1024 f. | |
7. | FC Dartford | VIII | 61 | ||
8. | Waltham Forest | VIII | 59 | 1/2048 f. | |
9. | Harlow Town | VIII | 58 | 1/2048 f. | |
10. | Arlesey Town | VIII | 56 | 1/2048 f. | |
11. | Rothwell Town | VIII | 53 | 1/2048 f. | |
12. | FC Wingate Finchley | VIII | 53 | ||
13. | Great Wakering Rovers | VIII | 51 | 1/2048 f. | |
14. | FC Uxbridge | VIII | 50 | ||
15. | Potters Bar Town | VIII | 50 | ||
16. | FC Enfield | VIII | 50 | ||
17. | Chatham Town | VIII | 49 | 1/2048 f. | |
18. | FC Sittingbourne | VIII | 48 | ||
19. | Barton Rovers | VIII | 47 | 1/2048 f. | |
20. | FC Aveley | VIII | 46 | 1/2048 f. | |
21. | FC Ilford | VIII | 41 | ||
22. | Berkhamsted Town | VIII | 36 | 1/1024 f. |
Dėl III vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Enfield Town | Wivenhoe Town | 1-3 (prat.) |
AFC Stamford | Barking EH | 3-2 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
AFC Stamford | Wivenhoe Town | 2-1 |
Southern-West
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė | Lygos taurė |
1. | Clevedon Town | VIII | 90 | 1/2048 f. | |
2. | Ashford Town Middlesex | VIII | 80 | 1/2048 f. | |
3. | Brackley Town | VIII | 78 | 1/1024 f. | |
4. | Hemel Hempstead Town | VIII | 75 | 1/1024 f. | |
5. | Swindon Supermarine | VIII | 75 | 1/1024 f. | |
6. | FC Marlow | VIII | 70 | ||
7. | Sutton Coldfield Town | VIII | 69 | ||
8. | Leighton Town | VIII | 65 | ||
9. | Willenhall Town | VIII | 63 | 1/2048 f. | |
10. | Rushall Olympic | VIII | 62 | ||
11. | Bromsgrove Rovers | VIII | 62 | 1/256 f. | |
12. | Solihull Borough | VIII | 58 | 1/512 f. | |
13. | Beaconsfield SYCOB | VIII | 53 | 1/2048 f. | |
14. | FC Burnham | VIII | 53 | 1/128 f. | |
15. | Bedworth United | VIII | 52 | 1/2048 f. | |
16. | Cinderford Town | VIII | 51 | 1/2048 f. | |
17. | Paulton Rovers | VIII | 46 | 1/1024 f. | |
18. | Taunton Town | VIII | 45 | 1/1024 f. | |
19. | Bracknell Town | VIII | 42 | ||
20. | Stourport Swifts | VIII | 41 | ||
21. | Dunstable Town | VIII | 36 | 1/2048 f. | |
22. | FC Thame | VIII | 18 |
Dėl III vietos
Pusfinalis:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Brackley Town | FC Marlow | 2-1 |
Hemel Hempstead Town | Swindon Supermarine | 3-0 |
Finalas:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Brackley Town | Hemel Hempstead Town | 2-3 |
Kiti klubai
Taurė
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Chelsea London | 1 | ||||||||
FC Liverpool | 2 | ||||||||
FC Liverpool | WHU London | ||||||||
3 | 3 | ||||||||
11 m baudinių serija | |||||||||
FC Middlesbrough | 0 | ||||||||
WHU London | 1 | ||||||||
Lygos taurė
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Blackburn Rovers | 1-1 | ||||||||
Manchester United | 2-1 | ||||||||
Manchester United | Wigan Athletic | ||||||||
4 | 0 | ||||||||
Wigan Athletic | 1-0 | ||||||||
Arsenal London | 2-1 | ||||||||
Supertaurė
Diena | Stadionas, miestas | Žiūrovai | Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
FC Liverpool | Chelsea London | 2-1 | |||
Nuorodos
|