Busturas
UAB „Busturas“ teikia keleivių vežimo ir aptarnavimo paslaugas autobusais miesto, priemestiniais bei tolimojo susisiekimo ir tarptautiniais maršrutais. Įmonė aptarnauja viešojo transporto sistemą Šiaulių mieste.
Istorija
Pirmoji keleivinio transporto įmonė Šiaulių mieste buvo įkurta 1940 metais. Tai buvo autotrestas, kuris turėjo 29 autobusus. 1944 metais vietoj autotresto buvo organizuota autotransporto kontora. 1947 metais atsirado pirmosios Šiauliuose taksi mašinos. O vėliau, 1955 metais įkurtas Šiaulių miesto autobusų ir taksomotorų autoūkis, kuris 1972 metais buvo reorganizuotas į Šiaulių autobusų parką. [1] .
Pavadinimų kaita
- 1991 m. Šiaulių valstybinis autobusų parkas
- 1995 m. UAB „Šiaulių autobusų parkas“
- 1999 m. UAB „Busturas“
Viešasis transportas Šiauliuose
Maršrutai
UAB "Busturas" aptarnauja 28 Šiaulių miesto maršrutus.
Nr. Maršrutas Pastabos 1 "Rasa" - Zoknių žiedas kasdien 2 Gytarių žiedas - "Sodra" Tik darbo dienomis 3 Kuršėnkelio žiedas - Gegužių žiedas kasdien 3a Kuršėnkelio žiedas - Gegužių kaimas Tik darbo dienomis 4 Medelyno žiedas - Rėkyvos žiedas kasdien 4a Medelyno žiedas - "Šiaulių malūnas" kasdien 5 Pakruojo žiedas - Muitinė Tik darbo dienomis 5a Ginkūnų kapinių žiedas - Muitinė Tik darbo dienomis 6 Dainų žiedas - Autobusų stotis kasdien 7 "Rasa" - Gegužių žiedas Tik darbo dienomis 8 Muitinė - Gegužių žiedas Tik darbo dienomis 9 Gytarių žiedas - Pabalių žiedas Tik darbo dienomis ir šeštadieniais 10 "Šiaulių malūnas" - Gytarių žiedas kasdien 11 Gytarių žiedas - "Pumpuro" st. kasdien 12 Kuršėnkelio žiedas - Dainų žiedas kasdien 13 Pakruojo žiedas – Dainų žiedas Tik darbo dienomis 14 Medelyno žiedas - Dainų žiedas Tik darbo dienomis 15 Autobusų stotis - Šiaulių oro uosto žiedas Tik darbo dienomis 17 Ginkūnų kapinių žiedas - Gegužių žiedas kasdien 18 "Rasa" - Gegužių žiedas Tik šeštadieniais ir sekmadieniais 19 Gytarių žiedas - "Pumpuro" st. kasdien 20 Kuršėnkelio žiedas - Muitinė Tik darbo dienomis 21 Ginkūnų žiedas - Gytarių žiedas kasdien 22 Ligoninės - Gytarių žiedas Tik darbo dienomis 23 "Rasa" - Gegužių žiedas Tik darbo dienomis, ekspresinis maršrutas 24 Gegužių žiedas - Centras kasdien 25 Ligoninės - "Pumpuro" st. kasdien 29 Sutkūnai - Gytarių žiedas kasdien
Šaltiniai
- ↑ [http://www.busturas.lt/article/archive/357/ Busturas - Apie - Supažindinimas su įmone.
Nuorodos
UAB "Busturas"
Šiaulių autobusų eismo tvarkaraščiai
|
|