Daron Malakian

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Daron Malakian
Biografija
Gimė 1975 m. liepos 18 d.
Jungtinės Amerikos Valstijos Holivude, JAV
Instrumentai Gitaristas
Susijusi
veikla
System of a Down
Scars on Broadway
Svetainė SOAD

Daron Vartan Malakian (arm. Տարոն Վարդանի Մալաքյան , gimė 1975 m. liepos 18 d. Holivude) – buvęs alternatyvaus metalo grupės System of a Down gitaristas iki grupės paskelbtos pertraukos 2006 metais.

Šiuo metu grupės Scars on Broadway gitaristas ir pagrindinis vokalistas.

Asmeninis gyvenimas

Dabar Daron’as gyvena Los Andžele savo paties namuose. Kolekcionuoja žvakes, persiškus kilimus, instrumentus ir kaukoles. Malakian’o šeima gyvena Irake. Daron’as buvo nuominuotas ir išrinktas žurnalo „Metal Edge“ kaip vienas geriausių metų gitaristų, užėmęs ketvirtą vietą.

Mėgstamos frazės: 1. „Our music pretty much means… 2. “Why does my guitar always fuck up, when i'm in Holland?" Kai Malakian’as buvo dar vaikas, jis lankė Rose & Alex Pilibos' armėnų mokyklą Holivude, tačiau kaip jis dabar pats teigia – tai buvo tikras košmaras, todėl išėjo iš šios mokyklos. Tada pradėjo lankyti Ruzvelto vidurinę mokyklą.

System of a down

Malakianas parašė didelę dalį visos grupės System of a Down muzikos ir šiuo metu taip pat dažnai atlieka vokalisto ir tekstų kūrėjo vaidmenį. Kaip ir kiti grupės nariai, Daron Malakianas yra armėnų kilmės.

1995 metais jo parašytas eilėraštis „Victims of the Down“ įkvėpia grupės narius pakeisti pavadinimą į „System of a Down“.

Nuorodos

Vikiteka


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius ir redaktorius.

Autoriai ir redaktoriai:
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 104% (+3187-109=3078 wiki spaudos ženklai).