Enciklopedija:Grasinimas teisinėmis priemonėmis

  Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
  Forumai
  Taisyklės ir susitarimai
  Grasinimas teisinėmis priemonėmis

  Grasinimas teisinėmis priemonėmis


   Wiki.png  Čia aprašytos Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui (ELIP) taisyklės, galiojančios visiems ELIP redaktoriams.
  Taisyklės gali būti keičiamos tik nustatyta tvarka.
  Enciklopedijoje Lietuvai ir pasauliui neleidžiama grasinti teisinėmis priemonėmis

  Grasinimas teisinėmis priemonėmis – grasinimas Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui nariui susidoroti su juo per teismą.

  Enciklopedijoje Lietuvai ir pasauliui tam nepritariama dėl šių priežasčių:

  • Tai rimtai suvaržo puslapių redagavimo laisvę ir skatina šališkų straipsnių kūrimą. Tokiais grasinimais neretai mėginama „nubaidyti“ kitokią nuomonę turinčius narius;
  • Tai skaldo Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui bendruomenę, griauna narių tarpusavio pasitikėjimą. Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui kūrimas pagrįstas bandymais rasti bendrą nuomonę neužmirštant, kad visų tikslas yra bendras;

  Teisinėmis priemonėmis grasinančiam nariui gali būti taikomas ilgalaikis blokavimas, atimant iš jo galimybę bauginti kitus narius per Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui sistemą. Ar verta blokuoti, kiekvienu konkrečiu atveju nusprendžiama atskirai.

  Jei jūs visgi manote esant būtina dėl kurių nors priežasčių kreiptis į teismą, Enciklopedija Lietuvai ir pasauliui iš jūsų šios teisės, suprantama, negali atimti. Tačiau tam jūs turite susisiekti su kaltinamąja puse privačiai (per elektroninį paštą ir pan). Grasinimai Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui puslapiuose bet kuriuo atveju yra neleistini.

  Šiuo metu šiame puslapyje nėra žinučių.