Pagalba:Dalyvio puslapis

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
(Nukreipta iš puslapio Enciklopedija:Naudotojo puslapis)
Jump to navigation Jump to search

Enciklopedijoje Lietuvai ir Pasauliui egzistuoja naudotojo puslapiai. Tarkime, kad Jūsų naudotojo vardas yra Pavyzdys. Naudotojo puslapis gali būti pasiekiamas šiomis nuorodomis (vietoje Pavyzdys įrašant savo naudotojo vardą):

Jūsų naudotojo aptarimai gali būti pasiekiami šiomis nuorodomis:

Jūsų naudotojo antro lygio puslapiai (papuslapiai) gali būti sukuriami ir pasiekiami puslapio pavadinimo pabaigoje pridedant įžambų brūkšnį / ir prirašant papuslapio pavadinimą. Pavyzdžiui:

Į jų aptarimus patekti galima taip:

(Spausdami ant nuorodų, prasidedančių Specialus:, naudotojai pateks tik į savo asmeninius puslapius ar jų aptarimus. Norėdami duoti nuorodą į savo puslapį kitiems naudotojams, naudokite pavyzdžius, prasidedančius Naudotojas: ar Naudotojo aptarimas:). Taip pat, naudotojų puslapiai gali būti pasiekiami per jų parašus. Parašą po savo tekstu aptarimuose galima padėti taip: --~~~~.

Jūsų šiuo atveju reiškia susietas su Jumis, o ne priklausantis Jums. 

Jei nenorite turėti naudotojo puslapio, galima iš jo padaryti peradresavimą į Jūsų naudotojo aptarimo puslapį. Tam į Naudotojas:Pavyzdys reikia įrašyti šią eilutę:

#REDIRECT: [[Naudotojo aptarimas:Pavyzdys]]

Kita informacija[taisyti]

Meniu apačioje kairėje iš Jūsų naudotojo puslapio gali būti pasiektas Jūsų redagavimų sąrašas (Specialus:Contributions/Pavyzdys), el. pašto Jums siuntimas. Viršuje yra visa tai, kas ir straipsnių puslapiuose - aptarimai, istorija ir kt.

Naudotojo smėlio dėžė[taisyti]

Jei kuriate kokį nors puslapį, bet jo negalite iš karto sutvarkyti pagal Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui reikalavimus, tuomet kaip juodraštį galite naudoti papuslapius, pavyzdžiui Naudotojas:Pavyzdys/Smėlio dėžė arba Specialus:Mypage/Smėlio dėžė arba Specialus:Mano puslapis/Smėlio dėžė. Pirmajame pavyzdyje vietoje žodžio "Pavyzdys" naudokite savo naudotojo vardą. Vietoje žodžių "Smėlio dėžė" galite naudoti bet kokį pavadinimą, priklausomai nuo to kokį naują puslapį norėsite kurti. Sukūrus puslapį smėlio dėžėje jį beliks pervadinti perkeliant į pagrindinę sritį ir pakeičiant straipsnio pavadinimą iš jo išmetant jūsų naudotojo vardą ir simbolį "/".

Dalyvio papuslapiai[taisyti]

Dalyvio puslapis gali turėti keliatą popuslapių. Kad pamatyti jų sąrašą į savo dalyvio puslapį galima įstatyti:

Mano subpuslapiai:
{{Specialus:Prasidedantys/Naudotojas:Pavyzdys/}}