Laima Ragulytė - Ožiūnienė

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search
Laima Ožiūnienė

(Ragulytė)

Laima Ragulytė-Ožiūnienė1977.JPG

Gimė 1959 m. gegužės 12 d. (63 m.)
Pakruojo rajono Butėnų kaime

Veikla
Linkuvos gimnazijos matematikos ir ekonomikos mokytoja

Išsilavinimas 1977 m. baigė Linkuvos K.Požėlos vidurinės mokyklos LIII laida
Alma mater VVPI fizikos-matematikos fakultetas

Laima Ragulytė-Ožiūnienė (g.1959 m. gegužės 12 d. Pakruojo raj. Butėnų kaime) — Linkuvos gimnazijos matematikos ir ekonomikos mokytoja.

Biografija[taisyti]

Gimė 1959 m. gegužės 12 d. Pakruojo raj. Butėnų kaime. Kolūkiečių šeimoje dar augo brolis ir sesuo.

1977 m. baigė Linkuvos K.Požėlos vidurinės mokyklos LIII laidą. Tais pačiais metais įstojo į VVPI fizikos-matematikos fakultetą. Įgijusi matematikos mokytojos kvalifikaciją pradėjo dirbti Pasvalio raj. Deglėnų aštuonmetėje mokykloje. 1983 m. pradėjo dirbti Linkuvos K.Požėlos vidurinėje mokykloje.

Linkuvos gimnazijoje kaip auklėtoja išleido 73, 81, 89, 97 abiturientų laidas

2004 m. suteikiama matematikos mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.


Prisiminimai[taisyti]

Cquote2.png

Visada išliks atmintyje šeimininkiškas ir labai tėviškas direktoriaus Jono Klikūno požiūris į mokyklą, į mokinį. Įsimintini jo auklėjimo metodai. Užtekdavo vienos direktoriaus replikos ir pats didžiausias neklaužada suprasdavo savo vietą. Jo dėka mokykloje jausdavomės saugūs ir kartu norėjome būti šeimininkai. Per darbų pamokas dirbdavome mokyklos darže, 10-11 klasėse daug prakaito tekdavo išlieti prie statomo mokyklos bendrabučio, kai turėdavome neštuvais išnešti nereikalingas žemes, bet nekildavo jokių problemų, nes darbas mus tik džiugindavo, o dirbti kartu buvo linksma ir įdomu. Kiekviena klasė turėjome mokykloje tvarkomą teritoriją. Mūsų klasės buvo „garbingas“ trikampis prie paminklinio akmens, mes žinojome, kad jis turi būti visada tvarkingas, nes tai – mūsų aplinka, mūsų klasė, mūsų mokykla. Mes didžiavomės, kad esame Linkuvos vidurinės mokyklos mokiniai. Liko neišdildomi mūsų mokytojų Emilijos Stanevičienės, Nijolės Marcinkutės, Onos Štarevičienės, Algirdo Šidlausko, Zitos Mališauskienės, Bernadetos Dičpetrienės , Zenono Stanevičiaus vardai ir veidai, mes, buvę mokiniai, dėkingi už jų kantrybę, žinias ir atsidavimą pedagogo profesijai. Jų dėka ir mes šiandien esame mokytojai. Likti mokytoju savoje mokykloje - tai dvigubas įpareigojimas, nes turime dirbti už save ir neapvilti mus mokiusių Mokytojų ir savos Mokyklos.


Laima

Cquote1.png
Cquote2.png

10 klasėj, klasėms susijungus, auklėtoja tapo L.Ožiūnienė. Iš pradžių buvo nejauku, nedrąsu, kad nesusigyvensim, bet visai be reikalo. Prisimenu ją kaip labai rūpestingą, visada siekiančią, kad auklėtiniams būtų viskas gerai, teisingą, kruopščią.


Joana Račkytė-Gelžinienė

Cquote1.png


Nuorodos[taisyti]

Sudarytojai, rašytojai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo sumanytojus, sudarytojus, rašytojus ir redaktorius.

Sudarytojai, rašytojai ir redaktoriai:
  • Emilija Stanevičienė – autorius – 98% (+4803-0=4803 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 4% (+204-106=98 wiki spaudos ženklai).