NML

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigacija, paiešką

Nacionalinė Muzikos Lyga (NML) – 2002 - 2007 m. LNK televizijoje rodyta laida. Tai pramoginio pobūdžio laida, kurioje kovojo muzikantai. Kiekvienoje laidoje varžydavosi du dalyviai (muzikos grupės arba dainininkai), laidos metu vykdavo po penkias kovas, kurių metu žiūrovai balsuodavo už labiau mėgstamą atlikėją. Laidą vedė Algis Ramanauskas ir Skaiva Jasevičiūtė.

Lygoje dalyvaudavo dvylika grupių ir atlikėjų suskirstytų į du divizionus – raudonąjį ir mėlynąjį. Geriausios divizionų komandos patekdavo į atkrintamasias varžybas, kurių metu ir paaiškėdavo NML čempionas.

NML nugalėtojai[taisyti]

NML Čempionų taurė[taisyti]

2007 m. vasarą prasidėjo dar vienas - paskutinis - NML turnyras NML Čempionų Taurei laimėti. Dėl taurės kovojo 6 muzikantai:

2007 m. liepos 15 d. įvyko pirmasis Čempionų taurės turas, kuriame iš kovos dėl pagrindinio prizo pasitraukė Algis Greitai. Jis pralaimėjo A. Rimiškiui bei R. Ražanauskienei ir Deiviui.

2007 m. liepos 22 d. įvyko antrasis Čempionų taurės turas, kuriame iš kovos dėl pagrindinio prizo pasitatraukė „Ventukai“. Jie pralaimėjo Merūnui bei I. Jankauskaitei ir Č. Gabaliui. 2007 m. rugpjūčio 5 d. įvyko pirmasis taurės pusfinalis, kuriame A. Rimiškis pralaimėjo I. Jankauskaitei ir Č. Gabaliui.

2007 m. rugpjūčio 12 d. antrajama pusfinalyje Merūnas nugalėjo Deivį su R. Ražanauskiene. 2007 m. rugpjūčio 19 d. paskutinėje NML laidoje - Čempionų taurės finale - Merūnas rezultatu 5:0 sutriuškino I. Jankauskaitę ir Č. Gabalį, bei tapo NML Čempionų taurės laimėtoju.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius ir redaktorius.

Autoriai ir redaktoriai:
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 101% (+2528-20=2508 wiki spaudos ženklai).
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai
Vikipedijose
Google paieška
Spausdinti/eksportuoti