Naudotojas:Audriusa

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search

Mano pagrindinė veiklos sritis ilgą laiką buvo "programuojantis bioinformatikas". Kaip ir dauguma Lietuvos mokslininkų, moku anglų kalbą, turiu laispnį (gamtos mokslų), yra ir keli tarptautiniai straipsniai. Šiuo metu daugiau dirbu kaip grynas programuotojas. Gali ir sistemų architektas nes nieks man specifikacijų nerašo.

Nuo mokyklos laikų turiu diplomuotos mašininkės - sekretorės kvalifikaciją. Iš tarybinės raštvedybos dabar nėra naudos užtat aklasis teksto rinkimas programuotojui - tikras lobis. Studijų laikais buvau radijo mėgėjas, domėjausi astronomija, todėl kol nėra pakeičiančių rimtų šių dalykų ekspertų šiek tiek paredaguoju ir tas temas.


Kaip ir Lazdynui, man atrodo nesuverenu išimtinai patikėti tautos kartu rašomos enciklopedijos saugojimą svetimos (kad ir labai draugiškos) valstybės serveriams. Šiaip ar taip, jų saugotojai, o taip pat aukščiausio lygio administratoriai (kalbu anaiptol ne apie wikipedia.lt komandą) neišvengiamai paklūsta mums svetimos šalies tvarkai bei jos vietiniams įstatymams. Nepriklausomas projektas neabejotinai nepakenks. Dalyvauju jame neabejodamas jog projektas nepažeidžia niekieno nuosavybės teisių. Kaip ir, mano supratimu, kiekvienas Lietuvai.lt projekto narys, nė nemąstyčiau prie jo prisidėti jei man atrodytų nors kiek kitaip.

Encliklopedijos Lietuvai ir Pasauliui paminėjimai[taisyti]

Tęsiama http://lietuvai.lt/wiki/Enciklopedija:Atspind%C5%BEiai_%C5%BEiniasklaidoje

Straipsniai[taisyti]

Melitinas, Puslaidininkis diskas, Pentodas, Serial ATA, RGB, Absoliučioji paklaida, Genetinis kodas, Vienalapė driežlielė, straipsnai apie šrifo simbolius (Eta (simbolis) ir pan), straipsnių serija apie aminorūgštis (visi Vikipedijos straipsniai - vieno sakinio), žemesnieji augalai, Meškiniai vėžiai, Notepad++ ir t.t.

Eksperimentai[taisyti]

http://semantic-mediawiki.org/wiki/Help:Inline_queries

{{#ask: | limit = 50 | ?Pavadinimas | ?Kodonas | ?Specifinė grupė | ?Atrasta | ?Pavadinta pagal | ?Pakeičiama }}