Naudotojo aptarimas:Audriusa

Straipsnio aptarimas iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search

Vpovilaitis (Vitas Povilaitis) Aptarimas Indėlis 16:09, 10 balandis 2012 (UTC)

Turinys

Temos antraštėAtsakymaiPaskutinis pakeitimas
Sveikas grįžęs12015 m. rugsėjo 16 d., 17:43
Auto taxobox02012 m. spalio 3 d., 11:02
Dėl NAS42012 m. rugsėjo 7 d., 13:41
Dinaminiai IP22012 m. liepos 4 d., 12:53
Patarlės22012 m. birželio 5 d., 16:45
Dėl eksperimento22012 m. gegužės 22 d., 11:02

Sveikas grįžęs

Sveikinu sugrįžus prie ELIP.

Vitas Povilaitis Aptarimas Indėlis2015 m. rugsėjo 16 d., 17:39

Šiaip {{Auto taxobox}} yra baigtas, tik jame reikėtų nurodyti aprašytą su {{Auto taxobox}} aukštesnį taksoną. Šiuo atveju Escherichia coli kadangi nėra aprašyta gentis Escherichia, tai į Escherichia coli įstačius {{Auto taxobox}} ir nurodžius kaip aukštesnį taksoną Escherichia {{Auto taxobox}} neturėtų iš kur surinkti visą taksonų herarciją, nes ją jis ima iš nurodyto aukštesnio taksono. Vakar bandžiau sukurti reikalingą grandinę iki Escherichia coli, tačiau nebeturėjau laiko sukurti nors minimalaus straipsnio Escherichia, kad galėčiau įstatyti {{Auto taxobox}} šabloną ir į Escherichia coli.

Sveikas,

Jei neatostogauji, gal gali padėti sukonfigūruoti NAS.

Vpovilaitis (Vitas Povilaitis) Aptarimas Indėlis2012 m. rugpjūčio 1 d., 13:28

Visa pagrindinė bazė ir enciklopedijos katalogai yra perkelti į NAS. Liko /u diske tiktai tavo konfigūruotas MySQL katalogas. Tačiau turbūt jo nebuvai paleidęs. Tuomet gal galima jį permesti kaip failinę sistemą į NAS.

Vpovilaitis (Vitas Povilaitis) Aptarimas Indėlis2012 m. rugpjūčio 30 d., 16:40

Nebuvau tikras ar du aktyvūs MySQL egzemplioriai viename serveryje gerai sugyvens, tai nepasiryžau. Audriusa 2012 m. rugpjūčio 30 d., 20:36 (EEST)

Audriusa2012 m. rugpjūčio 30 d., 20:36

Audriau, NAS turi savo MySQL serverį. Tiesa jo aš nekonfigūravau. Dabar pagrindinio serverio MySQL duomenų failai buvo permesti į NAS kaip failai. Greičiausia kai pagrindinio serverio MySQL dirba pastoviai tinklu kuriuo yra sujungti serveriai skraido šie duomenų bazės failai, todėl toks darbas yra daug lėtesnis nei duomenų bazė būtų lokaliuose diskuose. Gal panaudojus NAS serveryje esantį My SQL ir iš Mediawiki kreipiantis tiesiai į jį visa sistema dirbtų greičiau. Kaip tu galvoji ar mano mintys teisigos.

 

Sveikas,

Taip. Pasirodo su gigabaitiniais failais pastoviai redaguojamais serverio-NAS nfs pajungimas nesusidoroja. Belieka naudoti dviejų serverių sistemą. Šiandien grąžindamas MySQL bazę pastebėjau, kad ji jau net 73GB dydžio. Ją permečiau į /u diską iš /nas. Tačiau kaip suprantu /u liko laisvos tiktai apie 11GB t.y. apie 14% laisvos vietos. Taigi manau greitai tos vietos pritrūks. Reikia įdarbinti NAS MySQL serverį. Tu jau buvai domėjęsis kaip galima padaryti MySQL replikavimą, tai gal gali pabandyti tokią repliką padaryti? Galima pasinaudoti mano jau rasta nuoroda http://www.softwareprojects.com/resources/programming/t-how-to-move-copy-a-live-mysql-database-and-what-1257.html

Bandžiau rašyti tavo e-mail, siunčiau info dėl prisijungimo, kadangi neatsakei, nežinau ar gavai. Jei yra pasikeites e-mail tai tuomet apie tai informuok, kasiųsiu prisijungimo informaciją iš naujo.

 
 
 

Beviltiška blokuoti vandalų dinaminius Proxy serveverio IP adresus. Reiktų rasti būdą, kad anonimų sukurti nauji straipsniai neišsisaugotų iš viso.

Lazdynas2012 m. liepos 4 d., 12:25

Sutinku jog protingiausia būtų bent laikinai neleisti redaguoti neregistruotiems bet negaliu prieiti prie globalių MediaWiki nuostatų, tam reikia biurokrato teisių. Gali būti kad tų IP adresų skaičius ten pas juos ribotas. Audriusa 2012 m. liepos 4 d., 12:38 (EEST)

Audriusa2012 m. liepos 4 d., 12:38

Praėjau į konfigūracijos puslapį, išjungiau laikinai ar nuolatinai (galim paskui spręsti) anonimamas (*) edit createpage ir createtalk .

Audriusa2012 m. liepos 4 d., 12:53
 
 

Naudojant šabloną {{Patarlės}}, gerai būtų nurodyti ir tipą, kad patarlės: nes žodis gali būti sutinkamas ir priežodžiuose, mįslėse bei minklėse, kurioms taip pat bus naudojamas šablonas {{Patarlė}}.

{{Patarlės|žodis|tipas=~*patarlės}}

Pataisiau. Šiaip jau matyt koks botas būtų neblogai.

Audriusa2012 m. birželio 5 d., 16:22

Na botas gal ir nepamaišytų. Tiesa šiam darbeliui jis turi būti gana specifinis. Teks pagalvoti. O jei nori, gal pabandyti sukurti.

O šiap dar per visus straipsnius tenka eiti. sutirinant informaciją su LKŽ.

 
 

Dėl eksperimento

Truputi pataisiau tavo naudotojo puslapyje esantį semantikos eksperimentą, kad būtų gražiau.

O, gerai atrodo eksperimentas!

Audriusa2012 m. gegužės 22 d., 10:52