Naudotojo aptarimas:Blowwhite

Straipsnio aptarimas iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search

Vitas Povilaitis Aptarimas Indėlis 2016 m. vasario 12 d., 11:42 (EET)

Turinys

Temos antraštėAtsakymaiPaskutinis pakeitimas
Dėl administracinių vienetų32016 m. kovo 9 d., 00:21
dėl Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija02016 m. vasario 18 d., 13:33

Dėl administracinių vienetų

Pastebėjau, kad darai paketimus {{Infolentelė Japonijos prefektūra}}.

Noriu informuoti, kad viso pasaulio valstybių administraciniams vienetams ateityje bus naudojamas bendras informacinis šablonas {{Administracinis vienetas}}. Tavo dabar keičiamas šablonas paprasčiausiai dar nebuvo spėtas perdaryti į šį bendrą.

Vitas Povilaitis Aptarimas Indėlis2016 m. kovo 8 d., 23:12

Supratau, o ar nebūtų galima naudoti kitokią {{Administracinis vienetas}} infolentelės išvaizdą, kad ir panašią į angliškoje vikipedijoje? Tokį patį dizainą būtų galima pritaikyti ir miesto infolentelėje, žinoma jeigu tik norite.

Blowwhite (aptarimas)2016 m. kovo 8 d., 23:34

Šablonai {{Administracinis vienetas}} ir {{Miestas}} sukurti, kad straipsnių info lentelių informaciją būtų galima įvesti ir naudojant semantines įvedimo formas. Taip pat šiuose šablonuose naudojama semantinių savybių priskyrimas. Visa šių šablonų parametrų informacija automatiškai yra surenkama į specialias duomenų bazes, kurių informacija vėliau automatiškai pernaudojama kituose straipsnuose.

Kas liečia patį dizainą aiškų galima būtų kažkiek ir patobulinti, tačiau fukcionalumas, dabar naudojami parametrai turėtų išlikti, nors jų aibė šiuo metu yra per didelė ir dar yra planuojama mažinti ypač dėl kitų šalių.

Vikipedijose niekur nėra naudojamas toks komplektas funkcionalumo, kuris naudojamas ELIP.

Jei kartais vis dėlto šiuos šablonus galvotum tobulinti, tai pradžioje siūlyčiau tuos pakeitimus daryti pasidarytoje kopijoje.

Vitas Povilaitis Aptarimas Indėlis2016 m. kovo 9 d., 00:10

Ar tų parametrų, ar per daug, ar per mažai tai parodys to parametro reikalingumas. Tačiau taip reikėtų pirmiausią sukurti to šablono bandomąja versiją ir visi ELIP redaktoriai turėtų ir galėtų nuspręsti kuris variantas yra geresnis ir naudingesnis.

Blowwhite (aptarimas)2016 m. kovo 9 d., 00:21
 
 
 

dėl Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

Gal galėtum parinkti medžiagos bei papildyti informaciją apie Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija. Aišku jei tokia socialinė istorinės informacijos rinkimo veikla tave domina.

Pradžiai kaip pavyzdį gali apžiūrėti kaip renkama ir tvarkoma informacija apie Linkuvos gimnazija.

Atkreipiu dėmesį, kad informacija apie konkrečią gimnaziją talpinama visoje eilėje straipsnių. Pagrindiniai straipsniai pvz.:

Paprastai reikėtų pradėti nuo laidų.

Vitas Povilaitis Aptarimas Indėlis2016 m. vasario 18 d., 13:33