Naudotojos aptarimas:Audronaša

Straipsnio aptarimas iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search

Vpovilaitis (Vitas Povilaitis) Aptarimas Indėlis 2012 m. spalio 11 d., 17:17 (EEST)

Turinys

Temos antraštėAtsakymaiPaskutinis pakeitimas
Dėl automatiško pakeitimų patvirtinimo.12012 m. spalio 23 d., 08:37
Dėl vaizdų sudubliavimo22012 m. spalio 12 d., 22:08
Sveikinu02012 m. spalio 11 d., 20:03

Dėl automatiško pakeitimų patvirtinimo.

Sveika,

Nuo šiol esate priskirta automatiškai patvirtinančių dalyvių grupei, tam kad kitiems dalyviams nebereikėtų peržiūrėti visu atliktų pataisymų ir juos patvirtinti. Nuo šio momento visi Jūsų atlikti pakeitimai ELIP skaitytojams bus iš karto matomi ir nebereikalaus specialaus patvirtinimo, kurio reikia naujų dalyvių atliktiems pataisymams, tam kad juos galėtų pamatyti ELIP skaitytojai.

Dėkui už pasitikėjimą

Audronaša2012 m. spalio 23 d., 08:37
 

Dėl vaizdų sudubliavimo

Sveika,

įkeliant nuotraukas galima sudubliuoti vaizdus, t.y. įkelti vietoje jau egzistuojančio vaizdo. Kad to neįvyktų pasirinkus norimą įkelti vaizdą ir jei jo pavadinimas sutampa su jau egzistuojančio kiti vaizdo pavadinimu tuomet virš laukelio "Komentaras:" atsiranda tekstas "Failas tuo pačiu vardu jau egzistuoja, prašome pažiūrėti ... jei nesate tikras, ar norite perrašyti šį failą.". Pasirodžius tokiam tekstui, (jei nesate įsitikinusi, kad norite įkelti naują jau esančio vaizdo versiją), galima laukelyje "Norimas failo vardas" pakeisti būsimo įkeliamo vaizdo pavadinimą ir tada įkelti kaip naują vaizda.

Tai rašau, kadangi Jūs turbūt nepastebėjote atsiradusio teksto "Failas tuo pačiu vardu jau egzistuoja, prašome pažiūrėti ... jei nesate tikras, ar norite perrašyti šį failą." ir įkelėte nuotrauką Vaizdas:Leonardas.jpg vietoje jau egzistuojančios nuotraukos. Toks įkėlimas sugadino straipsnį Leonardas Pobedonoscevas, kuriame buvo naudojama ankstesnė nuotrauka buvusi tuo pačiu vardu.

Todėl prašau nuotrauką Vaizdas:Leonardas.jpg įkelti nauju vardu ir atitinkamai pakoreguoti straipsnį Ambuazo pilis, kuriame turi būti naudojama ankstesnė nuotrauka. Kai įkelsite naująją nuotrauką, informuokite tuomet grąžinasiu ankstesnę nuotraukos Vaizdas:Leonardas.jpg versiją ir tuo pačiu atstatysiu šiuo metu sugadintą Leonardas Pobedonoscevas versiją.

Vitas

Aš suklydau neužvardinant, o užrašant. Nei vienos nuotraukos neįkėliau vardu Leonardas.jpg, bet užrašiau vietoj huberto_koplycia Leonardas.jpg

Audronaša2012 m. spalio 12 d., 21:48
 

Sveikinu įsijungus į jau didžiausios pasaulyje enciklopedijos lietuvių kalba kūrimą.

Lazdynas2012 m. spalio 11 d., 20:03