Pagalba:Aptarimai

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search
Forumai
Pagalbos lenta
Aptarimai

Aptarimai[taisyti]


Aptarimai.png

Aptarimo puslapis yra prie kiekvieno Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui (ELIP) puslapio. Jis skirtas to puslapio turinio, formos, stiliaus, pateikiamos informacijos aptarimui.

Norėdami patekti į straipsnio aptarimų puslapį, spustelėkite nuorodą 'Aptarimas' straipsnio viršuje. Norėdami grįžti į straipsnį, spauskite nuorodą 'straipsnis'. Naują diskusiją aptarimo puslapyje galima pradėti spaudžiant nuorodą „Pridėti temą“ puslapio viršuje arba nuorodą „Pradėti naują diskusiją“ po pagrindinės puslapio informacijos, jei tokia egzistuoja, ir prieš pačias diskusijas.

Dalyvių diskusijų puslapiai[taisyti]

Vartotojo aptarimai.png

Kiekvienas prisiregistravęs ELIP dalyvis turi savo dalyvio puslapį, kuris taip pat turi ir aptarimų puslapį. Jei dalyvis yra prisijungęs savo vardu, kiekvieną kartą kai jo aptarimų puslapyje atsiranda naujas komentaras apie tai pranešama tame puslapyje, kurį jis yra tuo metu atsidaręs, ir pateikiama nuoroda, kurią paspaudus matoma, koks naujas komentaras parašytas. Įsidėmėkite, kad tai, ką rašote naudotojo diskusijų puslapyje, gali skaityti visi kiti vartotojai, todėl, jei norite diskutuoti asmeniškai, naudokitės el. paštu ar kitomis priemonėmis.

Šiuo metu šiame puslapyje nėra žinučių.