Projektai

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Projektai

LL3 projektas „Mokinių ir vadovų stažuotė“ 2019-05-20

LL3 – kas tai? Tai projektas „Lyderių laikas 3“. Jame nutarėme dalyvauti ir mes – Linkuvos gimnazija. Tik mūsų projekto apimtis siauresnė, pavadinom jį „Mokinių ir vadovų stažuotė“.

Žodį lyderis girdime kasdien, bet visada smalsu viską išbandyti patiems. Skandinavų patarlė sako, kad kiekviename mūsų tūno karalius, pakalbink jį ir jis pasirodys. Taigi šiandien, gegužės 20 dieną, gimnazijoje ir pradėjome kalbinti karalių-lyderį savyje, mat gimnazijoje svečiavosi Lygumų pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniai ir direktoriaus pavaduotoja. Aštuntokus mokė mūsų mokyklos mokytojai, o pavaduotojos dalinosi patirtimi. Po pamokų refleksijos metu išsakytos mintys rodo, jog šis projektas mokiniams patinka, jie patiria naujų įspūdžių, gauna įvairesnės patirties. „Patiko viskas: aplinka, matematikos pamoka, sporto salė, valgykla. Visi labai draugiški. Įdomu mokytis pas kitą mokytoją, sužinoti, kaip mokiniai mokosi kitoje mokykloje. Netikėta buvo matematikos pamoka, nes viską, ko reikia skaičiavimams, atlikome ne įsivaizduodami, o su tikromis priemonėmis“,- dalinosi įspūdžiais aštuntokai. Jiems netikėta buvo išvysti muziejų, treniruoklių salę. Visi išreiškė norą tokią salę turėti ir savo mokykloje. Gimnazijoje svečiai pasigedo dėžučių telefonams, skaidrių pamokose. Gaila, laiko irgi buvo mažoka...

Direktoriaus pavaduotoja Violeta Gelažienė

„Raudona lieka“

Parodos sumanytojai VGT universiteto dėstytojai 16.00 val atidarė parodą “Lietuva eina į mokyklą”. Atvežtos 4 kolonos, kiekvienoje atsispindi skirtingos mokyklų istorijos, kartu sukurtos netradicinės erdvės mokiniams. Pirmoje kolonoje galima rasti medines kaladėles, kurias galima skirtingai panaudoti. Antroje kolonoje pavaizduota mokyklų atsiradimo istorija skirtinguose Lietuvos miestuose. Trečia kolona - netikėta patiems autoriams, tai jų asmeninės istorijos. 4 stendas skirtas architektūrinei temai. Paroda veiks iki spalio mėnesio.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius ir redaktorius.

Autoriai ir redaktoriai:
  • Emilija Stanevičienė – autorius – 100% (+2859-0=2859 wiki spaudos ženklai).