Radži Aleksandrovičius

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Peršokti į: navigacija, paiešką
Radži
Biografija
Pilnas vardas Radži Aleksandrovičius
Gimė 1987 m. vasario 14 d. (33 m.)
Kilmė čigonas
Žanras lietuviška, pop muzika
Aktyvumo metai 2006-dabar

Radžis Aleksandrovičius (g. 1987 m. vasario 14 d. Panevėžyje) – čigonų kilmės Lietuvos dainininkas, „Dainų dainelės“ laureatas, LNK televizijos rengto realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvis, patekęs į finalinį etapą (kuriame pralaimėjo dainininkui Merūnui).

Biografija[taisyti]

Gimė įkalinimo įstaigoje, kur laisvės atėmimo bausmę atliko jo motina[reikalingas šaltinis]. Atsisakius jį auginti, Radži vėliau augo vaikų namuose. Yra laimėjęs „Dainų dainelėje“.

2006 m. dalyvavo LNK muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“. Jame pasižymėjo kaip temperamentingas žmogus, dažnai konfliktuodavęs su kita šou dalyve Agne.

Išleido albumą „Ką daryt“, kuriame skamba 15 jo dainų. Iš jų – du duetai su Viliumi Krivicku „Dzin dzilin Kalėdos“ bei Agne „Verksi tu“. Tai vienintelės neperdainuotos dainos albume.

2008 m. visą sausio mėnesį portalo „Delfi“ skaitytojai iš visų Lietuvos atlikėjų rinko pačius blogiausius „Bambuko“ nominacijoms. Mėnesio gale paaiškėjo, kad Radži surinko daugiausia balsų kartu su Minedu ir Eugenijumi Ostapenko. Po sekančių balsavimų už šias nominacijas Radži užėmė 3-ąją vietą[1] bei dar laimėjo „Bambuko“ didžiausios Lietuvos muzikinės blogybės apdovanojimą, kurį jam paskyrė autoritetinga komisija, sudaryta iš daugiau kaip 30 muzikos profesionalų[2]. Į „Bambukų“ apdovanojimų ceremoniją Radži atvykti atsisakė.

Tų pačių 2008 m. pradžioje dalyvavo LNK rengtame muzikiniame projekte, kuriame rungėsi visų 3 realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyviai, suskirstyti į tris komandas po tris (iš kiekvieno šou po vieną). Radžis pateko į vieną komandą su Vudžiu ir Evelina.

2008 m. dalyvavo LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“. Jo partnerė buvo televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė, tačiau šis duetas komisijos ir žiūrovų balsais projektą paliko nesulaukus finalo. 2008 m. internetinio portalo „Klubas“ surengtuose „Metų įžymybės“ rinkimuose Radži surinko 28697 balsus ir užėmė 1 vietą.[3]

Diskografija[taisyti]

Šaltiniai[taisyti]

Nuorodos[taisyti]

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius ir redaktorius.

Autoriai ir redaktoriai:
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 105% (+4855-214=4641 wiki spaudos ženklai).
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai
Vikipedijose
Spausdinti/eksportuoti