Usėnų pagrindinė mokykla

Straipsnis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
Jump to navigation Jump to search
Šilutės rajono
Usėnų pagrindinė mokykla
Gyvenvietė: Usėnai
Adresas: Nemuno g. 1C
Įkurta: 1982 m.
Mokinių skaičius 140 (2013 m.)
Mokytojų skaičius 16 (2013 m.)
Mokyklos direktorė(-ius) Sofija Bagvilienė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje

Šilutės rajono Usėnų pagrindinė mokykla – dieninė, savarankiško mokymosi bendrojo lavinimo mokykla Šilutės raj., Usėnuose, vykdanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir papildomo ugdymo programas lietuvių kalba. Įstaigos kodas 190697692. Steigėjas Šilutės rajono savivaldybės taryba.

Istorija[taisyti]

Usėnų pagrindinė mokykla įkurta 1982 m. Iki tol vietiniai vaikai mokėsi Žemaitkiemio aštuonmetėje mokykloje. Naujoji Usėnų vidurinė mokykla buvo 17-oji vidurinė mokykla Šilutės rajone. Pirmuosius mokslo metus baigė 410 mokinių, iš jų tik 16 abiturientų.

2001 m. Šilutės rajono Tarybos sprendimu, vykdant mokyklų tinklo optimizavimą, mokykla reorganizuota į pagrindinę mokyklą.

Direktoriai[taisyti]


Mokiniai[taisyti]

Per 20 mokyklos gyvavimo metų išleista 18 abiturientų laidų, brandos atestatus gavo 263 vaikinai ir merginos. Už gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį sidabro medaliais apdovanotos V. Jakštaitė, D. Jončaitė, N. Bagvilaitė, I. Mejerytė, J. Bagvilaitė ir R. Kliaštornaitė. Atestatas su pagyrimu įteiktas ir XIV laidos abiturientui L. Jovaišai.

Nuorodos[taisyti]

Mokyklos svetainė

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius ir redaktorius.

Autoriai ir redaktoriai:
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius.