Enciklopedija:Bičiulystė

  Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).
  Forumai
  Enciklopedijos naujienos
  Bičiulystė

  Bičiulystė


  Bičiulystė – manau daugelis tikrai žino šio gražaus lietuviško žodžio kilmę, senovėje žmonės apsikeisdavo bičių spiečiais arba šeimomis ir po to pradėdavo gražiai bendrauti, bendradarbiauti, jungtis ir keistis žiniomis, daiktais, paslaugomis. Tokius žmones apsikeitusius bičių spiečiais ir buvo pradėta vadinti bičiuliais ir taip atsirado bičiulystė.

  Todėl siūlome pradėti bičiulystę. Tai yra bendrauti, bendradarbiauti bei keistis žiniomis, o kad tas keitimasis būtų paprastesnis ir kviečiame tapti ELIP redaktoriais. Tapimas ELIP redaktoriumi, tai nėra kažkoks įsipareigojimas pastoviai kažką ELIP redaguoti, tai tik ELIP suteikta galimybė joje dalyvauti, suteikta galimybė ELIP pristatyti kitas leidyklas bei redakcijas ir jų bendradarbius.

  Kiekvienas redaktorius paprastai gauna ir tokios informacijos kurią tikrai yra verta ne tik paskelbti tos leidyklos leidžiamame leidinyje, bet ir ELIP.

  Iš kitos pusės kiekvienos leidyklos redaktorius savo straipsniams ieško informacijos ir kartais ją gali rasti ir ELIP, tuomet ja gali pasinaudoti, papildyti ar pakoreguoti. Tokį rastą straipsnį galima papildyti nuorodomis į pilnesnius ar susijusius straipsnius iš tos bičiulystės leidyklos, o panaudojus ELIP informaciją prašome padaryti nuorodą į ELIP atitinkamą straipsnį. Taip gausis „korys“.

  Taigi kviečiam jungtis į bendrą bičiulišką spiečių, jungiantis prie ELIP.

  Šiuo metu šiame puslapyje nėra žinučių.