Pagalba:Turinys

Puslapis iš Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui (ELIP).

{{{titolo}}}
Paieška

Čia galima ieškoti pagalbos puslapiuose pagal raktinius žodžius.

„Pagalbos“ puslapiuose rašoma kaip naudotis Enciklopedija Lietuvai ir Pasauliui, „Enciklopedija“-puslapiai yra apie taisykles ir vidinius Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui susitarimus.

Paieška pradedama paspaudus mygtuką "Paieška" arba paspaudus Enter mygtuką kompiuterio klaviatūroje (naudojantis Internet Explorer 7 naršykle pateikiami ir rezultatai tarp įprastinių Enciklopedijos Lietuvai ir Pasauliui straipsnių, jei jų pavadinimai atitinka užklausą)

{{{titolo}}}
Pagalbos puslapiai pagal temas

Bendra pagalba

Nuvola apps help index.png

Kaip užsiregistruoti ir pradėti kurti straipsnius ir juos redaguoti susipažinkite pagalbos puslapyje.

Susipažinkite su trumpu Enciklopedijos vadovu

Galima kreiptis pagalbos į senbuvius.

Visi Enciklopedijos pagalbos puslapiai išvardinti Pagalbos kategorijoje.

Jeigu neradai atsakymo - įrašyk savo klausimą į pagalbos lentą.

Pagalba skaitytojams

Pagalba dalyviams

Nuvola apps ksig.png

Jei tave domina puslapių redagavimas, peržiūrėk šiuos puslapius:

Apie Enciklopediją Lietuvai ir Pasauliui
Enciklopedija Lietuvai ir pasauliui yra daugybės savanorių internete kuriama enciklopedija. Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui idėja - bendromis geranoriškų savanorių pastangomis surinkti, o kiekvienam lankytojui lietuviu kalba nemokamai teikti žmonijos sukauptas žinias.

Kaip darbo priemonė autoriams, kuriantiems enciklopediją, naudojama Wiki technologija, leidžianti prie projekto prisijungti visus to norinčius internautus. Kiekvienas jų gali kurti naujus straipsnius ir tobulinti esančius. Tai jis gali daryti naudodamasis tik naršykle.

Visas jos turinys pateikiamas pagal GFDL (nuo 2009 m taip pat ir pagal CC-BY-SA) licenzijas kurios leidžia enciklopedijos turinį naudoti, keisti ir platinti tiek nemokamai, tiek ir mokamai, bet laikantis licenzijų sąlygų.